Nové Strašecí – Vraný 4:0 (1:0)

Zápas jasně patřil domácím. Do vedení šli po technické ráně Vernera ve 32. minutě, jinak ale šance začali proměňovat až po obrátce. Stránského centr poslal do šibenice Kudela, Verner dal na 3:0. Faul na Kudelu poté nepotrestal Tlustý, jenž nedal penaltu, a tak poslední slovo patřilo zase vernerovi, jenž technickou střelou docílil hattricku.

„My měli jen tři šance za stavu jedna nula, ale trestuhodně jsme je zazdili. Jinak soupeř jasně dominoval, a přestože hraje vyšší soutěž, jsem dost rozladěn,“ zlobil se kouč Vraného Josef Jenč, který zkoušel útočníka Skalského, jasně nejlepšího střelce lounského přeboru. „Ale na tempo nestačil, tamní soutěž má asi nižší úroveň než tady,“ dodal trenér Sokola.

Branky: 32., 71. a 80. Verner, 62. Kudela.

Vraný: Jochman – J. Cimrman, D. Cimrman, Janda, Němec – Kočínský, Urban, David, Suchý (46. Pač) – Pazdera, Skalský.

Tuchlovice – Velká Dobrá 2:2 (0:1)

Doberští podali nejlepší výkon vturnaji, dvakrát vedli po trefách M. Jíchy, ale Tuchlovice se nedaly a alespoň vyrovnaly. Čechie nejprve pohrdla penaltou, kterou brankář Kieryk poslal tři metry nad. Možná proto, že faul na Poláka moc faulem nebyl. Ale hosté nechali ve vápně otočit Jíchu a ten je ztrestal poprvé. Po obrátce si i Tuchlovice vymohly pokutový kop, sudí ale citlivě ponechal výhodu a Vaigl bombou zúhlu srovnal. M. Jícha ještě udeřil jednou ztrestného kopu, jenže chvíli před koncem Fitko srovnal. „Měli jsme rozhodnout dřív, měli jsme několik šancí a byli lepší. Na druhou stranu mě těší výkon, konečně jsme hráli dobře,“ našel pozitivum hrající asistet trenéra Čechie Radek Duda.

Branky: 54. Vaigl, 85. Fitko – 25. a 63. Jícha.

Tuchlovice: Pečonka – Vondra, Mencl, Kubec, Vaigl – Kedroň, Hejduk, P. Jícha, Holan (15. Peroutka – Najer (46. Stuchlý), Fitko (46. Kapr).

Čechie: Kieryk – Bílek, Liška, R. Duda, Nedvěd (75. Andruchovský) – Machek (75. Libecajt ml.), Polák, Zelenka, Vydra – Neuberger, M. Jícha.

Kněževes – Braškov 1:4 (0:1)

Hosté zápas ovládli od první minuty, dlouho je ale trápily neproměněné šance. Přesto šli už v10. minutě do vedení po ráně Nachtigala. Další tutovky promarnili, ale trest nepřišel – Vrábík zTK napálil jen břevno. Po obrátce pomohla Braškovu akce stopera Bacha. Ten vyvezl míč, a když nevěděl, co sním, vypálil z30 m přímo do sítě – 0:2. Pak konečně začala hrát Kněževes, ale docílila pouze snížení zpenalty. V80. minutě si ale Vrábík kolínkem přihrál na hlvu, tou poslal malou domů a sudí to posoudil jako nesportovní chování. Znepřímého TK udeřil bombou Tichý a stejný borec vzápětí po brejku ještě zvýšil. „Hrajeme stále lépe, konečně jsme také neinkasovali jako první. Jen koncovka nás trápí, rozhodnuto mělo být dříve,“ řekl kouč Braškova Jaroslav Želina.

Branky: 75. Hlavatý – 10. Nachtigal, 62. Bach, 80. a 82. Tichý.

Braškov: Peták – Přerost, Fridrich, Bach, Bartoš (46. Hlavatý) – P. Maňkoš, Tichý, Veselý (46. Fuit), Přichystal – J. Duda (60. M. Maňkoš), Nachtigal (60. Plecitý).

Lhota – Tuchlovice 4:2 (0:2)

Tuchlovicím se povedl úvod zříše snů. V10. minutě vedly 2:0, když nejprve využil Peroutka chyby brankáře Šimka a doklepl jím špatně vyraženou střelu Fitka. Vzápětí přetlačil mladý Kapr Čurdu a sólo perfektně zakončil. „Klasický úvod Lhoty, vždycky spíme,“ posteskl si lhotecký Martin Chadima.

Jeho tým ale velmi brzy zabral. Odražený míč po rohu trefil už v15. minutě přesně Trousil a za dalších pět minut přišly hned dva údery. Nejprve proměnil Andělův centr Zadák a vzápětí po kombinaci šesti hráčů předložil Kolář parádně zakončivšímu Mačurovi.

Od té doby se hrál nudný fotbal a atmosféru rozčeřil až Stuchlý, jehož sudí kvůli chování vykázal ze hřiště. Lhota pak přesily využila kbrejkům, ale jen jeden zásluhou Zadáka proměnila. „Po dvou rychlých gólech jsme si asi mysleli, že vše půjde samo a brzy jsme vystřízlivěli,“ hartusil předseda Tuchlovic Stanislav Šulc.

Branky: 15. Trousil, 20. a 80. Zadák, 21. Mačura.

Lhota: Šimek – Kolář (46. Čermák), Hotový, Čurda, Trousil – Dolejš (65. Říčka), Frýdl (58. Frýdl), Mačura, Procházka – Zadák, Anděl.

Tuchlovice: Zelenka – Vondra, Mencl, Najer, Vaigl – Kubec, Hejduk, Hejduk, Peroutka – Kapr, Stuchlý.

Pořadí: 1. Nové Strašecí 14 bodů/ 6 zápasů (20:7), 2. Lhota 12/5 (21:11), 3. Braškov 7/5 (13:11), 4. Kněževes 6/5 (7:16), 5. Tuchlovice 5/5 (9:8), 6. V. Dobrá 4/5 (7:12).

Příští program: Sobota 23. února: Lhota – Kněževes (10), Tuchlovice – Braškov (13.30). Neděle 24. února: Velká Dobrá – Vraný (13.30).