Ty největší ve Velvarech, kam přijde béčko pražské Slavie. A podle informací ze Slovanu by si Slavia měla přivézt i hvězdy A týmu, které se zatím do základní sestavy sešívek moc nevešly. Hlavní hvězdou je Stanislav Tecl, skvělý střelec, který se postupně rozehrává po dlouhém zranění a spolu s Milanem Škodou chtějí nahánět aktuálně víc hrající Van Burena a Jusúfa.

Ve Velvarech se startuje v 18 hodin a za Slavii by měli nastoupit i další známí borci jako Zelený, Frydrych nebo Hromada.

Hrát se bude rovněž v Kladně, kde v půl sedmé začne zápas domácího SK s dalším divizním týmem – Českým lvem-Unionem Beroun. Domácí budou chtít navázat na dobrou hru i výsledek ze soboty proti Královu Dvoru (1:0).

Hrají rovněž Tuchlovice, které v Srbech přivítají od 18 hodin Žatec. Už je nepovede trenér Martin Hřídel, obě strany se po dohodě rozešly. Mužstvo zatím vede Milan Kerner a na zkoušku má tři Srby. Vedou si výborně, asistovali už u víkendové výhry 3:1 nad Libušínem. 

Změnu trenéra hlásí také ve Lhotě, nově tvořený tým už nepovede Jiří Kabyl, ale staronový kouč Petr Cais s oporou zadních řad Martinem Šalamounem.