Jako první roztočí svá kola duel krajského přeboru ve Lhotě. V tabulce pátí domácí přivítají sestupem ohrožené Rejšice, a pokud uspějí, budou ztrácet na nejvyšší dvě příčky šest, respektive sedm bodů.

Druhý středeční duel bude rozehraný na Kladně, kam přijede k diviznímu utkání nováček z České Lípy. Šestý SK je v utkání velkým favoritem, poněvadž Severočeši se pohybují poblíž sestupového pásma.  

Ze čtyř jarních utkání krajského přeboru vytěžily Tuchlovice pouze bod a v průběžném pořadí se propadly až na páté místo od konce. Sobotní výpadek z druhého poločasu utkání s Poříčím se pokusí napravit v souboji s nováčkem z Klíčan, který má v kádru extuchlovického Vasila Jalaghoniu.

Poslední mistrovský duel začne úderem šesté hodiny ve Hřebči. Domácí šlapou na jaře vodu a už by měli zabrat. Proti o čtrnáct bodů chudším Klecanům by se to mohlo povést. Jejich rival z Libušína to v sobotu dokázal. 

Poslední zástupcem Kladenska v krajské fázi národního poháru je tým Slaného, který si o postup do čtvrtfinále zahraje v Jílovišti (16.30). Zatím postupoval výhrou ve Vraném 8:1 a po rozstřelu v Libušíně (2:2).