Zmíněné Kladno ale cestuje za kvalitním povrchem do Blšan, kde se utká se střížkovskými Bohemians. Ještě před dvěma lety velký rival, jenž spolu s Kladnem sestoupil – kvůli disciplinárnímu provinění však až do ČFL. Nicméně naprosto suverénně se rychle vrátil do II. ligy.

Co je ještě zajímavější, v létě získal do zadních řad Kladeňáka Pavla Drska, který měl původně zamířit do SK jako hrající asistent kouče, ale poté, co zkrachovala změna majitele, podepsal na rok Kaprově Bohemce.

Dalším bývalým Kladeňákem v týmu je brankář Václav Winter. Kladenský dosavadní kouč Eduard Novák také možná vyzkouší nového gólmana. Z výborné farmy v Roudnici nad Labem totiž dorazil na zkoušku talentovaný Václav Svatoš. "Už každopádně nebude hrát všech dvaadvacet hráčů jako na Spartě. Někteří pojedou,zbylí dostanoujiný trénink," řekl Eduad Novák.

Zápas v Blšanech se hraje od 10.30 hodin.

V nedalekém Žatci se zase předvedou Tuchlovice, rovněž od 10.30 hodin. Oba soupeři se v posledních letech střetávají pravidelně, letos je však Žatec nováčkem divize. Hosté představí svou staronovou posilu Míru Stuchlého.

Na Kladensku se bude v sobotu hrát jediné utkání, Velká Dobrá jako novic I. A třídy v něm přivítá od 17 hodin Budyni nad Ohří (I. B třída).

V neděli se hraje ve Slaném, kde místní SK přivítá FK Louny. Začátek je také v 17 hodin.