"Domácí začali dobře, dokonce vedli, ale po našem druhém gólu se nějak položili," pousmál se trenér Braškova Dan Míčka, který by ale přivítal větší odpor soka a razantnější prověření jeho týmu. Takhle to na hřišti Tatranu vypadalo spíš na exhibici, přitom by oba celky neměly být až tak výkonnostně odpolarizované.

Za Hředle se trefili Bechner s Liprtem, ale jinak tam mluvili hlavně o zmaru a potupě…

Hlavní hrací plocha Tatranu Rakovník, bude se tady hrát na jaře divize?
Na Tatranu zvažují odstoupení z divize. Co se chystá?

Braškov hrál už předtím turnaj na umělce v Rynholci a velmi dobře. Porazil Lubnou 2:0, pak domácí 4:1 a nakonec mladý výběr Zvoleněvsi 7:1. Turnaj o Pohár starosty, jehož se původně mělo zúčastnit více týmů, tak vyhrál před Lubnou (vrátil se tam střelec Adam Trejbal z Řevničova) a Rynholcem.

Braškovu se povedla v zimě zatím jediná posila, ale zase jde o hráče, který může být v základu. Mike Stibor prošel Slaným, pak byl v Brandýsku a odsud ho kamarád a hráč Braškova Tomáš Repaský zlákal do svého týmu. Podle trenéra Dana Míčky ještě Sokolové na dalších příchodech pracují, čekají je také duely s Tlusticí v sobotu v Berouně a příští sobotu generálka s Kladnem B. Poté už start za případnou záchranou. „Věříme si. Zvládneme úvod a bude to dobré,“ usmál se Dan Míčka, ale právě začátek má Braškov dost těžký.

Jenže kdo ne?

Tomáš Vlasatý si vyměňuje prstýnek s Bárou Nelibovou. To bylo nedávno na hřišti v Doksech, teď ale populární Sása z klubu odchází.
Vlasatý se ženil přímo na hřišti, soutěžní zápas ale po obřadu vynechal