Pozdni se v první půli zranil kanonýr P. Štěpánek, navíc neměl svůj den Petržilka, který spálil, co jen mohl. Na druhou stranu Neuměřice překvapily. Dobře se pohybovaly a hlavně hrály na tři útočníky. Kdyby proměnily penaltu, mohly pomýšlet na lepší výsledek.

Vraný má skvělou fazonu. Po tuctu ve Slatině nasázelo devítku Žižicím! Výhra nejvíc těšila Tomáše Kotena, jenž nastoupil proti otci. „Ani jsem mu nestihl na hřišti nakopat, byl moc rychlý," usmíval se taťka a uznal, že na soupeře neměli. Aby Kotenů nebylo na placu málo, zasáhl do zápasu i jeho brácha, kanonýr Petr alias Hugo. Dal gól, domácí Kubík však čtyři.

Koleč měla hráčů jako do mariáše a ještě se nechal vyloučit brankář Pinc (43.). Z následné desítky vyrovnaly Zlonice na 1:1. Ještě, že domácí mají veterány Packa, a F. Dočekala, kteří zařídili těsnou výhru.

Poslední Slatina překvapila. Na Zichovci inkasovala až ve 47. minutě. U druhé branky pak oslnilo gólmana slunce. Ani to favoritovi málem nestačilo, poněvadž pět minut před koncem zapadl do jeho vinglu utěšený trestňák Schönfeldera.

Tuřany přemohly 2:0 Blevice, patičkou je poslal do vedení Novotný (14.), konečný stav určil už za dvě minuty pěknou hlavičkou Novák, který si připomněl slavné kanonýrské časy. A to ještě nákop domácích z půlky skončil na spojnici!

Zvoleněves Uhy přehrávala a díky dvěma pohledným kombinacím zaslouženě vedla 2:0. Matador J. Novák ale do pauzy snížil a po ní, i díky rychlému vyrovnání, měli navrch hosté, kteří navíc poslali penaltu jen do tyče. V koncovce pak museli opět vyrovnávat. Rozstřel vyzněl pro domácí.