Týmová kasa SK Kladna po zápase nabobtnala. Utkání se hrálo 3x30 minut a do každé třetiny vedl tým jiný kapitán. Pochopitelně z řad těch, kdo kapitánskou pásku neměli. Do pokladny tak prostřednictvím jejího strážce Jaroslava Tesaře přispěli blíže nespecifikovanou částkou mladíci Stanislav Skořepa, Jan Švambera a Josef Fujdiar.

Za Kunice do utkání nenastoupil Jaromír Šilhan. Bývalý útočník Kladna nedohrál víkendový zápas Vyšehrad Cupu s Měcholupy s podezřením na zlomený malíček. Rentgen naštěstí frakturu druhý den vyloučil a vytáhlý forward se brzy zapojí do přípravy po podzimu druhého celku ČFL.

Vestibul budovy šaten klubu SK Újezd – Praha 4, kde se zápas hrál, zdobí u vchodu do příjemné restaurace dvě velké fotografie vyvedené téměř v životní velikosti. Na jedné z nich je fotbalový reprezentační kouč Michal Bílek, player zdejšího rezervního týmu, za který nastupuje, když má čas.

Dva otužilci v kladenském dresu nastoupili bez tepláků jen v trenkách, byť teplota klesla až na minus deset stupňů. Jedním byl Adam Hofman a druhým Jan Švambera, jenž pohrdl i rukavicemi.