Před rokem si paní Ivana vylepšila domácnost o televizor, teď od našeho vydavatelství dostala travní sekačku. „Alespoň se manžel nebude nudit,“ se smíchem naznačila, kdo bude stroj ovládat.

Však také má na jejím úspěchu zásluhu. „Tipy spolu konzultujeme, když jsem ale v sobotu viděla v novinách, že ostatní mají poslední zápasy vsazené odlišně, tak jsem ani ve snu nevěřila, že bych mohla vyhrát,“ přiznala.

Loni pobývala na čele pořadí, teď ale zaútočila ze zadní pozice. Před posledním kolem byli favority mladí borci Lubomír Sládek z Kladna a Jakub Hrádek z Družce. Oba ale o náskok přišli, a protože při konečné bodové shodě měli v závěrečném kole nižší zisk než vítězka, museli vyklidit pozici na výsluní.

Mezi prsty utekl primát druhému Lubomíru Sládkovi. „Bylo to napínavé. Škoda, že jsem to nedotáhl do konce,“ litoval 24letý držitel druhé pozice, jenž šel do finále z vedoucí. Útěchou mu byl dres české fotbalové reprezentace podepsaný Tomášem Rosickým.

Pokud se chce podívat do Londýna na zápas jeho Arsenalu, stačí šikovně vsadit a několikanásobně zhodnotit kupon do sázkové kanceláře Fortuna v hodnotě 1000 korun.

„Poradím se s tátou, a když se objeví nějaký zajímavý tip, tak to vsadíme,“ prohlásil borec, který je zároveň členem vítězného. Každý z jeho členů dostane poukázku na zboží v hodnotě 500 korun věnovanou prodejnou Sport 2000 v Kladně.

S bronzovou příčkou se musel spokojit Jakub Hrádek. „Třetí místo beru, ale počítal jsem s vítězstvím,“ přiznal na rovinu. Dokonce už měl plán, jak s cenou pro nejlepšího naloží: „Sekačku bych dal sestře na zahradu, takhle si ji musí koupit,“ prohlásil s tím, že dobře ví, kde udělal chybu. „Moc dlouho jsem nad tipy seděl a přemýšlel.“ Ač bral až třetí cenu, byl spokojený. Mobil s dvěma SIM kartami vyhrál v pravou chvíli. „Nedávno mi můj umřel, takže se hodí,“ prohlásil.

Vyhlášení naší soutěže se zúčastnili také čtvrtý a pátý v pořadí - Jaroslav Vrzoň ze Slaného a dnes už bývalý brankář Klobuk Miroslav Verner.