Ono prohrát s dcerou, která fotbalu rozumí jako pověstná koza petrželi, musí nutně zanechat na chlapské fotbalové duši pořádný šrám! „Z toho se jen tak nedostane,“ libovala si.

Teď už vážně. Taťka Pavel možná lituje, že dceru do soutěže před třemi lety přivedl. Zejména, když vítězný recept je tak prostý, pro muže až urážlivý.

„Vždycky vybírám podle toho, kdo má hezčí název týmu,“ přiznala 20letá studentka oboru podnikatel, která se věnuje hip hopu. Že nevíte, co to je? Tak s tím si nelámejte hlavu, já také ne. Přitom mi to bylo vysvětlováno. Přiznala také, že se bojí míče. K tomuto poznání dospěla při nohejbalu.

Jitka se ziskem jedenácti bodů dostala do čela celkového pořadí. „Doufám, že to tak zůstane až do konce. Nic jiného neberu,“ hodila chlapům rukavici. A vážně. Nebo ne?

Překvapení zaskočila přes dvě stovky hráčů

Kladno/ Přesně 222 hráčů fotbalisté ve 4. kole zklamali, dvě velká překvapení (Kladno – Slavia 2:1, Velvary – Příbram 0:3) a několik menších jim nedovolilo získat kladné body. Z těch se těšila přibližně třetina borců. K prvenství stačilo 11 bodů, které nahrál kvartet hráčů. Nejblíž 35 vstřeleným brankám byla Jitka Suchá (38), jen o gól byl horší Miroslav Kverka (39), jediným mimokladenským byl Tomáš Vykouk ze Žiliny (45), jen 26 gólů tipla Táňa Sklenářová.

Do 4. kola se zapojilo 349 hráčů, 27 jich vynechalo. Osm bodů nahrálo jen 6 borců, pět získalo 20 lidí, dva 86. Nejčastěji se objevoval minus jeden bod, s ním se muselo smířit 136 hráčů. Internetem si vsadilo 191 lidí.

Vyrovnané čelo ovládla šestice hráčů v čele s vítězkou posledního dějství, na druhé straně se 23 borců potácí v minusových položkách.
Soutěž týmů nadále ovládá kladenská KOBA s.r.o., před kladensko–libušínskými Děsnými babami, které zisk pouhých dvou bodů posunul na druhou pozici! Do plusu se stále nedostal pouze STS Chvojkovice–Brod, byť, jak pravil filmový klasik, se zřejmě jedná o slušnej oddíl.