Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga: Pozor! Hraje se opět o deset tisíc korun!

Kladno - Kolotoč populární tipovací soutěže našeho vydavatelství Vltava-Labe-Press s názvem TIP LIGA, v níž čtenáři Deníku hádají výsledky deseti vybraných fotbalových utkání daného hracího víkendu, startuje! Uzávěrka 1. kola je v pátek 28. března!

13.3.2008
SDÍLEJ:

Kupon 1. kola Tipligy Foto:

Na konci 13dílného seriálu tipování je pro jedenáct nejlepších hráčů připravena spousta zajímavých cen včetně finančních prémií pro tři nejlepší. Vítěz bere 10 tisíc korun, druhý 5 tisíc a třetí 3 tisíce! Odměny jsou nachystány i pro vítěze jednotlivých kol. Ke hře stačí vyplnit originální kupon z našich novin (so, po, út, st) a odevzdat v sběrném místě či na adrese redakce.

Takhle musí tipovat každý hráč, který začíná své první kolo, byť i uprostřed rozjeté soutěže. Od svého druhého pokusu má další možnost tipovat přes internet na www.kladensky.denik.cz vždy do pátku do 16.00 hodin. Od 2. kola lze tipovat i prostřednictvím SMS.

V Deníku a současně i na www.kladensky.denik.cz vychází soutěžní kupon, který obsahuje deset fotbalových zápasů, jež se hrají o následujícím víkendu. Tipující u každého z nich napíše 0, 1 nebo 2 podle toho, jak odhaduje výsledek utkání (vítězství domácích - 1, hostů - 2, remíza - 0). Dvojtipy či trojtipy jsou nepřípustné!

Hráč doplní své jméno, adresu, telefon, identifikační číslo (dozví se ho z Deníku ve středu po 1. kole) a libovolné čtyřmístné číselné heslo (pokud chce tipovat SMS či po intrenetu). Hraje se i soutěž 4členných týmů, zájemci tudíž musí kolonku vyplnit s názvem týmu.

Uzávěrka pro tipování je každý pátek do 16 hodin (v redakci - Kladenský deník, Váňova 3180, 272 01 Kladno). Další sběrná místa: Tabák Rozdělov – věžový dům, sběrna Sazky Pražanka, Tabák Hotel Kladno, sběrna Sazky Švermov (všude pá 11), restaurace Zlatý kapr Slaný (čt 21). U kuponů zaslaných poštou je rozhodující datum poštovního razítka.

Vždy ve středu přineseme kompletní seznam účastníků, jeho hrací číslo, dosažené skóre, průběžné pořadí a také vítěze kola. Nejasnosti ochotně vysvětlíme na telefonu 312 242 402.

Jelikož se v naší hře body za špatné tipy také odečítají, platí, že nový hráč se může zapojit kdykoliv v průběhu soutěže a má stejnou šanci na výhru jako ten, který tipuje od začátku! za správě uhoidnutý tip se započítávají dva body, za chybný se jeden odečítá, bodový rozsah tak je od -10 do plus 20 bodů. Jiří Nagy

13.3.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Roman Šroba (vlevo) na žákovském turnaji SK Kladno.

On line: ptejte se Romana Šroby

Fotbalisté rezervy Tatranu Rakovník zničili Zlonice 6:0.
47

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladenský kulturák ožil jubilejním veletrhem vzdělávání

Kladno /FOTOGALERIE/ - V Domě kultury Kladno se ve dnech od 17. do 18. října koná jubilejní dvacátý ročník Veletrhu vzdělávání. Žáci druhého stupně základních škol zde dostávají i v letošním roce možnost vybrat si z nabídky více jak než padesáti řemesel a oborů, která by rádi v budoucnu vykonávali.

Strom pro Prahu se letos bude kácet u Berounky

Roztoky – Vůně Vánoc v centru Prahy bude letos středočeská. Vyplývá to z úterních informací společnosti Taiko, která je v metropoli tradičním pořadatelem trhů – včetně těch adventních. Jako strom pro Staroměstské náměstí byl vybrán smrk ztepilý, který vyrostl na soukromém pozemku v Roztokách u Křivoklátu, připomněla za firmu Hana Tietze. 

Tereziánské babí léto objektivem Jany Jiráskové

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Babí léto lítá, už je podzimek, to již zima střádá první bílá vlákna do svých peřinek. Básník Josef Václav Sládek byl vděčným pozorovatelem přírody. Svoje verše o babím létě napsal, aniž cokoli tušil o meteorologickém chování pavouků. Stačilo se jen dívat.

Na pacienty kladenské nemocnice čeká nový tomograf. Dokonalejší a šetrnější

Kladno – /FOTOGALERIE/Zprovoznění nového počítačového tomografu (CT) za necelých 20 milionů korun se v úterý dočkali lékaři i pacienti Oblastní nemocnice Kladno.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení