„Pocit mám perfektní, protože jsem chtěl být do desátého místa. Překvapení pro mě bylo, že mi tak vyšlo poslední kolo,“ řekl Milan Drahoš a dodal, že deset tisíc od našeho vydavatelství VLP spolkne výměna za eura na dovolenou.

 

Druhý skončil černucký Pavel Klíma, který před rokem vyhrál. I pět tisíc se ale šikne, korunky vrazí do vylepšení rybářského náčiní. „Za necelé čtyři roky být první a druhý není špatná bilance,“ prohlásil spokojeně. Také jeho kamarád Radomil Vintrych vloží tři tisícovky do rybaření. A kdo z nich je lepší rybář? „No Pavel, má na to víc času,“ přiznal třetí v pořadí.


Sedmou příčku bral Roman Falta z Bělče. „Každé umístění v desítce je krásné, kdybych ale neměl takové rádce, tak jsem možná skončil první,“ prohlásil se smíchem.


Smůlu měli životní partneři Jiří Novotný a Petra Kličková z Kladna. Po předposledním kole byli první a druzí. Vinou cyklo-zájezdu do Chorvatska však museli sázet s předstihem a možná proto klesli až na dělené osmé místo. Přišli tak o patnáct tisíc korun. „Trošku to mrzí, mohla to být další dovolená,“ prohlásila Petra s tím, že autorovi tipů odpouští. Ten se ale nedal: „Vybrala si špatný termín dovolené,“ se smíchem kontroval její přítel.


Chvíli byl v čele pořadí i nakonec desátý Jiří Pohl ze Slaného. „Byla to víceméně náhoda. Jsem rád, že jsem se udržel v desítce. V posledním kole jsem zariskoval, jenže nevyšlo to. Jsem ale spokojený.“