Nejlepším borcem ale byl 68letý Václav Kolenčík z Trněného Újezdu, který s deseti tisíci korun v ruce přiznal, že v posledním kole měl hodně štěstí. Dokázal i ocenit odhodlání a výdrž úplně nejhoršího hráče soutěže – Oty Chyby z Drahelčic, jenž skončil 71 bodů v minusu. Přesto, na rozdíl od desítek jiných, boj nevzdal. „Vážím si toho, že ji dokončil. A moje první místo? To se stane jednou za život.“


Druhá příčka ohodnocená pěti tisíci korunami, za něž zvýší počet dárků pod vánočním stromečkem, byla souzena Karlu Blätterbauerovi z Velké Dobré. „Je to hodně o náhodě a štěstí,“ prohlásil bývalý sekretář doberského klubu, jenž má velkou zásluhu i na pěkném výsledku své dost možná budoucí snachy Evy Hroudové.


Od třetího do pátého místa se umístily ženy. Jak přiznaly, mají na úspěších podíl muži z jejich okolí. Ještě v předposledním kole koketovala s první příčkou Alena Krýsová z Kolče, jež se nakonec musí spokojit až s třetí pozicí, protože manžel Vlastimil jí byl v posledním kole špatný rádcem. „Za to si za výhru může koupit něco k Vánocům,“ přiznal svůj přehmat.


Odměny od čtvrtého místa už nebyly finanční, nýbrž věcné. Hráči si vybírali z batohů, kabel a tašek. Čtvrtá skončila Simona Hořejší ze Slaného, členka vítězného týmu Keňátorů. Jako jediná z něj byla mezi nejlepšími. Je to prý ale zásluha bratra Petra – autora sázenek. „Fotbal mě baví, jen když tam jsou pěkní kluci. Jinak ho nemusím,“ se smíchem prohlásila.


Pátou pozici obsadila Eva Hroudová z Velké Dobré, která se víceméně stále držela v nejlepší desítce.