V uplynulém kole porazila kormidelníka Novoměstského Kladno Pavla Filipa 7:5. Průběžný stav je 30:25 ve prospěch Deníku.
Za uhodnutý tip přidělujeme jeden bod, za přesný výsledek dva.

Libušín – Stochov 3:0. Libušín umí na svém hřišti zabrat, zatímco hosté v poslední době příliš nebodují. Víc věřím domácím. Tipy: B 3:1, R: 2:1.

Knovíz – Hřebeč 1:10. Připadá mi, že to domácí zbytečně předem zabalili, protože nemají tak špatné mužstvo, jak mnozí soudí. Hřebeč není soupeřem, na kterém by se mohli chytit. Je mi líto, ale bude to otázka skóre. Tipy: 0:6, 1:5.

K. Žehrovice – Tuchlovice B 4:0. Na derby se všichni těšíme. Panují mezi námi přátelské vztahy, takže to nebude tak vyhecované jako se Stochovem. Na soupeře se chodím dívat, tudíž ho dobře znám. Myslím, že budeme mít víc sportovního štěstí a vyhrajeme. Tipy: 1:3, 2:2.

Hrdlív – V. Dobrá B 4:0. Pro mě je Hrdlív největším překvapením soutěže, zatímco hosté asi čekali lepší výsledky. Trpí však krizí áčka. Myslím, že nemají šanci. Tipy: 4:1, 3:2.

Pchery – Novo Kladno 1:0. Domácí jsou jediným mužstvem, které jsem ještě neviděl hrát. Zatím mě upoutali jen pěti remízami. Novo je nejtrénovanější mančaft v okrese a výsledkovou krizi má za sebou. Tipy: 0:3, 3:4.

Sparta Kladno – Kročehlavy 0:0. Sparta nemá doma špatné výsledky, hosty ale řadím ke špičce okresu. Mají dobře složený tým s výbornou obranou a vyhrají. Tipy: 0:2, 1:1.

Slovan Kladno – V. Přítočno 4:2. Oba celky mají kvalitní zálohu, hosté ale lepší útok. Pro mě to je těžké utkání na tipování. Vychází mě remíza, ale v tomto případě vsadím na fandovství. Tipy: 2:1, 1:2.