Po posledních výsledcích měl být Družec na hřišti první Dobré jasným outsiderem. Jeho těsná výhra je tak velkousenzací. Hosté vsadilina pevnou obranu a brejky, přičemž hned první jim vyšel. V 5. minutě otevřel skóre utkání Plecitý atěžko v tu chvíli někdo mohl tušit, že to bude jediný přesný zásah zápasu, zejména když Střihavka a Chalupa nedali tutovky. Do plných hrající domácí seneprosadil ani po přestávce, kdyobranu vítězůvyztužil azklidnil Suchopárek.

Hlavu si můžou drbat Stochovští, který nedokázali využít doberského zaváhání. Ve Švermově narazili na houževnatého soka, kterého povzbudila 44. minuta. Životní gól v ní dal Král, jenž z 22 m nechytatelně trefil šibenici. Jinak ale favorit fest tlačil, velkou překážkou mu však byl fantastický góman Tlustý, který zlikvidoval minimálně pět vyložených šancí hostů. Domácí zkrátka jezdili po zadku, a to jim přineslo nečekané tři body.

Dřetovice byly z celkového pohledu na první půli na Slavoji lepším mužstvem, blíž ke gólu ale měli domácí, kteří nedali desítku. Střelu Hroneše u pravé tyče zpacifikoval výtečný Hasman, jenž zmíněnému borci chytil i další šanci. Hroneš se dočkal vítězného souboje až v 75. minutě, kdy otevřel skóre. Výhru Kladenských už za čtyři minuty jistil. Kouč Ančička nakonec mohl být spokojený, méně už s tím, že jeden z jeho svěřenců, který byl dost brzy střídán, málem zbořil střídačku.

Lhota podal další parádní výkon. Také proti Unhošti nastoupila posílena o áčkaře a bylo to znát. Hned od úvodu zatlačila hosty a vytvářela si gólové příležitosti. Prosadila se však až tři minuty před přestávkou z TKChadimou. Po změně stran se hned 46. minutě prosadil Hamáček a osudu utkání bylo rozhodnuto. Domácí pakv pohodě přidali další tři góly (Rác 2, Anděl).

Běleč vyměnilatradiční žluto-zelené dresy za nové modré, a to neměla dělat. Doksy je totiž pokřtily pořádnou,sedmigólovoudardou, ke kterénení podle Bělečskýchco dodat. Sice v Kochleflem vyrovnali v první půli na 1:1, ještě do přestávky však dostali další čtyři branky. Domácí postavili na rozehrání potrestané áčkaře Mošničku s mladším Zlatou.Dva jejich góly vstřelili Fousek a F. Barták,po jednom přidaliHolub,Kostka a Mošnička.

Žehrovice se proti Stehelčevsi držely první půli, která skončila bez branek. Ve druhé dokonce daly Vyskočilem první gól zápasu, to už ale byli hosté lepší. Svoji převahu vyjádřili třemi góly v průběhu deseti minut. Domácí si nevěděli rady s Hafenrichterem, jenž vyrovnával. Prý je vodil jako medvědy. Dva góly vítězů dal Petr Donoval.

Výsledky:Švermov-Stochov 1:0, K. Žehrovice B-Stehelčeves 1:3, Doksy B-Běleč 7:1, V. Dobrá B-Družec 0:1, Lhota B-Unhošť 5:0, Slavoj Kladno-Dřetovice 2:0.