Buštěhradští tvrdili, že hráli proti lepším týmům než byla tentokrát Unhošť. Také přiznala, že to v jejím podání opravdu nebylo to pravé ořechové. První branku dala Prešinským přímo z rohu, druhou přidal do půle Korpa. Poslední zaznamenal Heuer. Domácí skórovali až v závěru. Z trestňáku ze 30 m se trefil Vedral.

Druhé Vinařice prohrávaly ve Lhotě po rohu, jenž hlavou využil Majtalík. Hosté ve 20. minutě po faulu brankáře vyrovnali z desítky Maříkem. Vinařický Husák v úvodu nastřelil břevno, pět minut po vyrovnání však svůj tým oslabil (ČK). Hosté ale ještě do půle Sokolem upravili na 1:2. Po obrátce byli lepší domácí, ale zahodili několik tutovek. Vyrovnali až z pokutového kopu, jenž hosty rozladil. Penalta je však vyburcovala a v závěru jim Lupták zajistil tři body. Rozhodčí Karel Jandák si chybný penaltový verdikt uvědomil, v napjaté atmosféře však nenašel odvahu jej změnit. „Tímto se Vinařicím omlouvám,“ vzkázal.

Ani v šestém utkání za sebou nevyhrála Hřebeč. Nováček se na Švermov vydatně posílil, k bodům to však nevedlo. Dvakrát dokázal vyrovnat (Machuta, Týč), na třetí úspěch hostů, kteří počtvrté v řadě vyhráli, odpovědět neuměl. Zaznamenal ho Mencl, jenž naběhl na centr Nedvěda a placírkou rozhodl. Za vítěze ještě skórovali M. Růžička a Husák.

Běleč si nechtěla zkazit posvícení, a tak na svého soupeře ze Stochova vlétla a brzo po brankách D. Trousila vedla 2:0. Pak ale spálila, co se dalo, a navíc se oklepali i hosté, kteří nepovedeným centrem snížili. Do přestávky vrátil zasloužené dvougólové vedení domácím Hykl. Po změně stran byla hra vyrovnanější. Hosté byli nebezpeční zejména výborným Brzákem. Ten také snížil na rozdíl jediné branky. Víc ale už nestihli, naopak domácím pojistil dobrou náladu na večerní zábavě F. Trousil.

Dřetovice, které si zajely na Dobrou pro sedm kousků. Domácí si spravili chuť po dvou zápasech se nejlepšími celky, v nichž vyšli střelecky naprázdno. V jednoznačném utkání měl střeleckou formu Závora, který soupeřovu síť zatížil čtyřmi fíky. Jednou se trefili Naňko, Uher a Libecajt. Za hosty korigovali Kraus a Vlk.

Stehelčevsi patřila v Doksech první půle, ve druhé však marně doháněla dvougólovou ztrátu. Dokázala jen snížit a udělal ze závěru drama. Za domácí skórovali J. Větrovec a hokejový brankář Řisut Lev, jenž se před utkání optal, zda může přijet. Vítězové mají zajímavou bilanci, pouhých osm branek jim vyneslo dvanáct bodů!

Šest kol nevyhrál Slavoj, který se po výhře v Brandýsku odrazil od dna tabulky, kde naopak přidržel domácí. Moc starostí mu nadělal Porazil, přesto duel zvládl, kdy dokázal trestat chyby domácích. Poražení dokázali vyrovnat na 1:1, podruhé skóroval až ke konci, kdy rýsující se vysokou porážku zmírnili. Góly vítězů stříleli: Rohusch, Gaži, Vávra a Pulec.