Plný počet bodů mají Klobuky, byť na hřišti nováčka ze Slatiny v tvrdě hraném utkání prohrávaly 0:1 a v půli 1:2. Domácí šli do vedení z pokutového kopu L. Schönfeldera (5.). Hosté vyrovnali Křížem (15.). Domácí si vzali náskok zpět ve 40. (Paprňák). Po změně stran Danda srovnal a poprvé hosté vedli penaltovou trefou J. Říčky. Po hodině hry Slatinští ještě srovnali R. Schönfelderem, avšak zbytek utkání byl v režii Černého, který dvěma góly (65., 78.) zajistil Klobuckým tři body.

Plný bodový stav drží také Slaný, které uspělo v Neuměřicích. Poločas vyhrálo góly Kovaříka a Hamouze, ve druhém poražení snížili krásnou brankou Babatundeho, který se ukázal v Neuměřicích po třech letech. Navíc Sedláček orazítkoval břevno.Průchův třetí gól z trestňákubyl koncem domácích nadějí.SkóreurčilŘíčka. Hosté nastoupili na občanky, protože pětici hráčů stále nepřišly z ČMFS registrace, ač jsou hotové.Do dvou dnů je musí předložit na svaz.

První poločas v Pozdnipatřil jasně Tuřanům, které dobře kombinovaly atakéNagyem (17.) a Somolem (PK v 38.) využily nabídnuté šance. K tomu nastřelily ještě tyč. Pozdeňští snížili gólem do šatny, kdyžP. Štěpánek byl u nejdřív u odraženého míče. Ve druhém dějství se domácí zlepšili a hosté naopak hodně ubrali. Šance však byly na obou stranách, ale Pozdeň jich měla přece jen víc. Vyrovnala až když P. Štěpánekvletěl do vápna a nezištně předložil Ulrichovi (73.).

Třetím, kdo ještě neztratil jejedomělický nováček, který vyhrál i druhé utkání na hřišti soupeře. Malé derby na Zichovci ale cítili jako hon na Nedvěda, z něhož měli domácí velké obavy. Nakonec utkání dohrál zdráv. Dvěma góly Kolbucha byli hosté po první půli na koni, ve druhé sice domácí dvacet minut před koncem snížili, těsnou výhru však hostům nevzali, ač ti hráli od 50. bez vyloučeného Břížďala.

Druhou těsnou prohru si připsaly Zlonice, bez tří potrestaných hráčů nestačily na Černuc, navíc je totálně z formy střelec Demeter, jenž v první půli spálil tři šance. Přesto ji domácí vyhráli brankou Koštáka (12.). Po změně stran se ale obraz hry změnil. Hosté přidali na rychlosti, důrazu a zaslouženě výsledek otočili (Dobiáš, Červášek).

V Žižicích ještě nikdy nehrála Olovnice tak špatně jako teď, však také měla v sestavě čtyři čtyřicátníky, protožejí chybělihráči. Přesto v průběhu první půle dokázala otočit M. Turečkem na 1:2. Do pauzy však opět prohrávala, a když domácí v 65. minutě zvýšili na 4:2, bylo hotovo. Za Žižické vstřelil dvě branky Podraský, jednu Koten, Grünwald, Kováč a M.Gil.

Výsledky: Zichovec - Jedomělice 1:2, Pozdeň - Tuřany 2:2, Žižice - Olovnice 6:2, Zlonice - Černuc 1:2, Slatina - Klobuky 3:5, Neuměřice - Slaný B 1:4, Otvovice - Zvoleněves 1:1.