Lhota si zastřílela v duelu béček. Dobré přibalila na cestu půltucet branek.

Švermovští dávali zdarma lekci hostouňskému mládí. Konkrétně v produktivitě. Za 18 minut vedl 3:0. nakonec 1:6.

Sparta si ve Bělči zasloužila vyhrát první půli, ale pár vteřin před jejím koncem vyrovnal F. Trousil na 1:1. To hosty položilo. Po pauze brzo prohrávali o dvě branky, když Trousil dokončil hattrick (5:1).

Slavoj si na začátku utkání zdříml a domácí Stochov toho využil k dvoubrankovému vedení. Z převahy ve druhé půli hosté vytěžili jen vyrovnání.

Ve Hřebči padaly branky až po vyrovnané první půli a obě byly z dílny domácích borců, kteří Dřetovice porazili během dvou minut.

Smolařem utkání mezi Svinařovem a Vinařicemi byl domácí Tomáš Vydra. Jeho dvě tyčky připarvili domcí o body (1:2).

Více si přečtete v úterním tištěném vydání Kladenského deníku.