Výsledek je pro domácí krutý. Myslel si to i krajní obránce Jiří Veselý. "V první půli jsme se rozkoukávali, v druhé jsme ale byli jasně lepší a zasloužili si vyhrát," uvedl.

Kladnu přibyl na marodku vedle Čížka také Kroutil, hosté přijeli bez Sodomy. Absence klíčových útočníků, kteří dokupy nastříleli patnáct branek, byla na hřišti znát.

V úvodní části měli mírnou převahu domácí, největším nebezpečím pro branku soupeře ale byla dvě nedorozumění Pražanů mezi brankářem a zadáky. Na druhé straně spálil největší šanci poločasu Duch.

Po obrátce měli Kladenští velkou převahu a také kliku při ráně Rajnocha z 25 m do levé tyče. Bezbrankovým stavem nepohnul ani Šíma. Nejprve pálil vedle, další záložníkovu střelu kryl Foferka a do třetice jeho zakončení hosté odvraceli hlavou na brankové čáře. To byl klíčový moment utkání.

Trest přišel v 81. minutě, kdy se gólově šťastně prosadil krátce předtím střídající Tylšar. Jeho branka byla důsledkem nakumulovaných chyb soupeře. "Bohužel jsem v tom byl i já. Zbytečně jsem chtěl míč rozehrát," posteskl si Veselý. 

Kalich hořkosti Kladenští dopili minutu před koncem, kdy zvýraznil výhru Pražanů Měska, jehož centr si srazil ve skluzu do vlastní brány T. Procházka.