Po podzimu sedmému týmu divize to v novém roce pálí, přičemž největší ráži má útočník Marek Tóth, jenž ve čtyřech letošních zápasech nastřílel šest branek. Navíc na něj byly odpískány dva pokutové kopy, přičemž v Teplicích sám jeden proměnil.

Dvaadvacetiletý forvard má vysvětlení, proč mu to tam tak náramně a zdánlivě lehce padá. „Myslím, že to je tím, že nad zakončením konečně tak nepřemýšlím a řeším to jednodušeji. Samozřejmě je potřeba také štěstí," mínil borce, jenž je postrachem brankářů také ve futsalové okresní soutěži, kde táhne její překvapení, rodný Řevničov.

„Vůbec se nezlobím, jen aby mi to vydrželo," přál si a dodal, že už jednou tak plodnou zimu zažil. „Zrovna nedávno jsem si říkal, že tolik gólů jsem dlouho nedal. Přece jenom jsem ale jednou takovou zimu zažil. Pak jsem se však zranil a šlo to pryč," poznamenal.

Kladno ctí nejen koncovka, ale i pěkný herní projev, což je práce trenéra Ivan Pihávka a jeho přístupu k zimní přípravě, během níž hráče neztrhal, byť nabírání kondice graduje.

Tóth si cení i dobré party v kabině, již kupodivu složitá ekonomická situace klubu neovlivnila. „Zapadli do ní také kluci z dorostu a myslím, že někteří by mohli divizi klidně hrát," mínil ´Toty´ a zalitoval, že odešli P. Růžička a Kabele. „S nimi by to bylo dopředu ještě lepší," řekl autor tří podzimních divizních tref.

Kladno ve čtyřech letošních utkáních nastřílelo šestnáct branek, přičemž většinou to bylo proti soupeřům z vyšších tříd.
Šestku dalo Meteoru, pětku Královu Dvoru, trojku Novému Strašecí a dva góly ligovým Teplicím.