Francouzský reprezentant Sacha Treille, jenž se na jaře vrátil ze Sparty do Kladna, byl nominován do reprezentace. Překvapení? Ani omylem, pokud mají Francouzi lepší útočníky, pak jich je hodně málo. Treille vede kanadské bodování Rytířů (8+4) a šestý v rámci celé extraligy. Za národní tým Galského kohouta si zahraje na turnaji v Rakousku (5. – 10. 11.) a v přípravných duelech doma s Ruskem (16. – 21. 12.).

Nový hlavním partnerem Rytířů se stala společnost zabývající se výrobnou elektroniky – Huawei. Jeden z předních světových hráčů v oblasti telekomunikací odstartoval spolupráci s jiným světovým předním hráčem - Jaromírem Jágrem a jeho klubem - čestným vhazováním před duelem s Kometou Brno. „Partnerství s Huawei si nesmírně vážíme. Spolupráce s tak významnou a úspěšnou mezinárodní společností je i důkazem toho, že prestiž kladenského hokeje jde velmi nahoru," prohlásil výkonný ředitel Rytířů Kladno Václav Bartoš.

Zlevnila permanentka na hokejové Rytíře. Už ji pořídíte jen 1460 korun, zvýhodněnou pak dokonce jen za 1300 korun. Platí ke stání, k sezení už prodej vstupenek skončil.

Zatím nejúspěšnější mládežnický extraligový výběr Kladna – starší dorostenci, nečekaně dvakrát prohráli - v Chomutově 2:6 a v Plzni 4:5. Tým je však oslaben o řadu marodů.