Koubkův nástupce zatím nebyl jmenován, vedení však začalo jednat s Martinem Haškem z druholigové Vlašimi. V novém působišti by se bývalý reprezentant mohl představit už v sobotním duelu s předposlední Jihlavou, které s odstupem pouhých čtyř bodů na Pražany patří první sestupová pozice. Od poslední Příbramí dělí Klokany bodů šest.

Koubek působil také v Plzni 

Koubek přišel do Ďolíčku loni v květnu. Před tím trénoval Kladno, Mladou Boleslav, Baník Ostrava nebo Slavii. Působil také v Plzni, se kterou před dvěma lety získal mistrovský titul. Bohemians 1905 vedl naposledy v úterním čtvrtfinále poháru s Mladou Boleslaví, jež po remíze 1:1 po prodloužení uspěla v Ďolíčku 4:3 v penaltovém rozstřelu.

„Před několika týdny jsem dospěl k závěru, že i přes podepsanou tříletou smlouvu bude mé působení v Bohemce pouze roční," uvedl na klubovém webu Koubek. „Po výsledcích v minulých kolech jsme se domluvili s představenstvem klubu na předčasném ukončení naší spolupráce. Myslím si, že za práci v Bohemce se nemusíme stydět," dodal.


Sedmačtyřicetiletý Hašek už v první lize trénoval v sezoně 2011/2012 Spartu. Za sebou má také angažmá v Sokolově a Pardubicích. Do Vlašimi zamířil loni v lednu a po dvaceti kolech aktuálního ročníku druhé ligy mu s týmem patří šesté místo s desetibodovým odstupem na postupové pozice.