Na straně domácích to byl Jakub Frohna, na druhé Michal Obrtlík, který byl zároveň autorem vítězné branky (2:1).

„Byli na nás od Kuby dobře připravení, takže jsme je neměli čím překvapit,“ uvedl lídr Velvar s tím, že vyhráli díky standardkám. Z přímého kopu z 25 m je krásně poslal do vedení Budějský, pak se sám prosadil hlavou.

„Utkání ale na umělé trávě o fotbale moc nebylo. Soupeř má jiné starosti než my, takže na hřišti bylo hodně emocí. Mantinely ale nepřekročily,“ konstatoval Obrtlík, jehož tým nemohl počítat se vykartovanými špílachrem Holubem a střelcem Vašutem. Zažívací problém vyřadily se hry Šaldu. Také proto byl jejich výkon nervóznější.

Velvarský kapitán je moc rád za tříbodový zisk. „Neřekl bych, že byl zasloužený, cenný však určitě ano. Utkání mohlo skončit i opačně,“ mínil.

Frohna, jenž se rád setkal s kamarády, uvedl, že vedle gólů a Budějského spálené šance si větší příležitost Velvar nevybavuje.

„Řekl bych, že jsme byli o malinko lepší, na to se ale nehraje. Body mají, řekněme za zkušenost, Velvary,“ uvedl a upřesnil, že kapitánskou pásku si navlékl pouze k souboji se svými spoluhráči.