Dostal ji záložník Tomáš Vincenc, který se narychlo vrátil z hostování v Novém Strašecí, teď ale zase v sestavě bude scházet. V 90. minutě mstil hodně tvrdý zákrok na mladého Holečka.

Lhoťáci byli v té chvíli už rozdráždění. Přišli o vedení, přišli o remízu, přišli o zraněnou dvojku Rychlý – Podraný.

Navíc Podraný, který je ve 20. minutě poslal do vedení hlavičkou, se zranil při sporné situaci v 80. minutě. To mohl zlomit stav 1:1, ale byl faulován (jeho holeň naběhla jako řepa), ale rozhodčí Žáková určila jiný verdikt – fauloval domácí hráč!

„Já o penaltách nespekuluji, buď ji chce písknout nebo ne. Spíš jde o to, jestli by fotbal neměli pískat spíš chlapi, je to jejich hra. Ženy mohou mít nějaké svoje," děl kouč Lhoty Miroslav Toncar, jehož zřejmě feministky nebudou mít odteď  moc rády.

Zápas ale zlomil kuriózní gól hostů na 1:1. Domácí Mantlík odkopl merunu v 70. tak nešťastně, že zasáhl záda atakujícího Mráze, od něhož se míč odrazil za brankáře Šimka. Střelec slavil sundáním trička, a protože měl už žlutou za řeči, dostal i červenou. Ta byla první v utkání.

„Bohužel jsme zase prohráli, ale výkon jsme proti velmi kvalitnímu týmu Hvozdnice špatný nepodali, hlavně v prvním poločase. Trochu jsme pak odpadli fyzicky a hlavně mě mrzí, že jsme přišli o dva zraněné a vyloučeného hráče," dodal Miroslav Toncar.