První vstřelil hlavou po rohu Bartoš, na 2:0 zvýšil z pokutového kopu nařízeném za faul na unikajícího Kroutila Veselý a střelecký účet hostů podtrhl dorážkou standardní situace Tóth.

Trenér hostů Ivan Pihávek viděl vyrovnaný zápas. „V první půli jsme byli dravější a využili šance, které jsme měli. V druhém jsme po prostřídaní nebyli vpředu tak úspěšný, byli jsme hodně křečovití," mínil kouč s tím, že byť šlo o přípravu, měl zápas dobrý náboj, poněvadž se střetly dva celky ze špiček loňských divizních tabulek.

Celý zápas jistě odchytal navrátilec z Teplic Skalák, druhou půli hrál na hrotu další borec z juniorské ligy (Jablonec) Nesládek.

„Vzhledem k tomu, že hráli v novém týmu první zápas, tak je musím pochválit, stejně tak dorostence. Musím říct, že hráči kolem jim k tomu pomohli. Snažili se jim vyjít vstříc. Byl to slušný týmový výkon," řekl kladenský kormidelník.

Co se týče Hořovicka, má trenér Petr Vrabec mimo zkušených hráčů k dispozici mladé kluky z Příbrami, Slavie a Bohemky. Po utkání ale byl zklamaný.

„Prakticky jsme si dali tři vlastní góly. Když nebudeme hrát důrazný fotbal, tak nemůžeme být úspěšní. Ve druhé části jsme se zvedli. Navíc soupeř vedl o tři góly, takže jeho úsilí už nebylo takové jako v první části. Byl to klasický přípravný zápas, musíme jet dál a makat," řekl kouč Hořovicka.

Hořovicko – Kladno 1:3 (0:3).
Branky: 78. Aubrecht – 34. Bartoš, 38. Veselý z pen., 39. Tóth. Diváci: 130.
Kladno, 1. poločas: Skalák – Bartoš, Veselý, Pechr, Kalina – Štoncner, Borák, Šíma – Danylych, Tóth – Kroutil.
Kladno: 2. poločas: Skalák – Pechr, Rada, Veselý, Putík – Krsek, Růžička, Šíma – Kraus, Bořík – Nesládek.