Dobrá vlétla na domácí Běleč jak se na lídra soutěže sluší a už po půlhodině vedla 3:0 (Růžička 2, Střihavka). Bělči se ale do přestávky podařilo snížit, když nákop V. Bureše z půlky hostujícího gólmana nejen zaskočil, ale i přeskočil. Po změně stran se v silném složení hrající hosté o body obávali, ale domácí už stihli jen trefit dvě břevna a v poslední minutě opět V. Burešem z trestňáku snížit. Hosté tak všechna svá jarní utkání proměnili v jednogólovou výhru a jsou týmem odvet.

Žehrovice se na na Stochově jakž takž drželi alespoň v první půli, kterou prohrály 0:2, ve druhé ale totálně odpadly a nebýt skvěléhobrankáře Šeby, silně by skóre zavánělodesítkou. Poražení dohrávali bez vyloučeného kapitána Kučery, kterýza stavu 3:0 faulovalGriegela.

Lhota zcela vymazala domácí Družec. Už v první půli mu naložila tři góly, z nichž zejména ten Chadimův na 2:0 byl krásný a chytrý. Mezi střelce se zapsal, a to hned dvakrát, i další zkušený borec – Rác. Ve druhé půli si suverénní hosté zahráli fotbálek, protože v řadách domácích nebyl nikdo, kdo by jim v tom zabránil.

Dřetovice opět nevyhrály, bez proměňování šancí to totiž nejde. Kraus trefil jen tyč a když už ve druhé půli Petrák přece jenom napnul síť, tak hosté ze Švermova, kteří v první půli nevystřelili na bránu, za minutu vyrovnali. Domácí musí vítězit, tudíž se hnali do útoku a toho soupeř využíval k brejkům, ani on však na nerozhodném výsledku nic nezměnil.

Důležité utkání se hrálo ve Vinařicích, které záhy přišly o zraněného střelce Maříka a ve 40. ještě Sokolem zahodili pokutový kop – dokeská branka mu byla malá. Po obrátce měly dlouho navrch obrany. V 82. ale domácí odrazili útok hostů a vyrazili do odkryté obrany, po ose Nunvář, Šoffer, Blanda posledně jmenovaný naservíroval míč nikým nehlídanému Kanalasovi a ten dal jediný gól utkání. Domácí se tím udrželi v kontaktu s vyrovnaným středem tabulky.

V Unhošti se hrál celkem pohledný fotbal. Brankáři ale podávali dobré výkony. Ve druhé půli se Slavoj soustředil na rychlé protiútoky, a protože s koncovkou nadále měly problémy oba týmy, vše směřovalo k bezbrankové remíze. Přišla však 83., v níž si brankář domácích vyběhl pro lehký centr, nedomluvil se však s obráncem Beránkem a ten si srazil míč do vlastní sítě. Gól poslal poražené na předposlední místo.

Výsledky: Dřetovice-Švermov 1:1, Stochov-K. Žehrovice B 5:0, Vinařice-Doksy B 1:0, Běleč-V. Dobrá B 2:3, Družec-Lhota B 0:3, Unhošť-Slavoj Kladno 0:1.