Na druhé místo se posunul Stochov, který připravil o body na jaře neporazitelný Slovan. Po bezbrankové první půli dal kladenskému mužstvu první jarní gól Korbel, a když Burle zvýšil na 2:0, nevypadalo to s domácími dobře. Ti však zmobilizovali síly. Kubínem z penalty snížili a posléze P. Sandevem i vyrovnali. V poslední minutě jim však střelec Burle zasadil tvrdý direkt v podobě vítězné branky.


Družec dokázal napravit výpadek z minulého víkendu. Na trávníku Dřetovic, které jaro rozjely vcelku slušně, nastřílel pět branek. Nedělní zápas domácí nezastihl v dobrém rozpoložení a po debaklu klesly na dno tabulky. Za tým Zdeňka Čurilly skórovali Řehák, Kořínek, Burant, Hlusička a Suchopárek, jenž se prý za stavu 3:0 přimluvil u rozhodčího, aby náhradnímu brankáři domácích dal za hraní rukou mimo šestnáctku jen žlutou kartu. Hezké gesto!


Dobrá odehrála ve Vinařicích výborný první poločas, nedávala však góly, proti byli kvalitní obrana a brankář Havlena. Po obrátce se domácí zvedli a na rozdíl od soka se dokázali střelecky prosadit. V 65. minutě Šoffer gólem měsíce zavěsil přes zeď do šibenice a v 76. minutě Mařík přízemní střelou určil výsledek.


Smečenští velebí střelce nedělního odpoledne Frantu Trubáčka, který do sítě bezzubé Bělče nasázel hattrick (41, 49., 72.) a tím svému týmu pomohl k opuštění posledního místa. V závěru prvního poločasu rozvlnil bělečskou síť také Kutil.


Stehelčevsi patřil první poločas zápasu s Doksy, a také nad svým soupeřem vedla zásluhou Tučka. Po obrátce se ale karta otočila a hosté po zásluze srovnali V. Bartákem. Dobře si prý v premiéře vedl soudce Hudera.


Ani na třetí jarní pokus nebodoval Švermov. V jeho utkání se Žehrovicemi padl jediný gól, bohužel pro něj to bylo do jeho sítě. Autorem byl ve 20. minutě Sibera.


Výsledky: Švermov - K. Žehrovice B 0:1, Slovan Kladno B - Stochov 2:3, Smečno - Běleč 4:0, Dřetovice - Družec 0:5, Vinařice - V. Dobrá B 2:0, Stehelčeves - Doksy B 1:1, Unhošť - V. Přítočno 3:3.