Stochov si připsal další porážku. Jeho obávaní útočníci navíc vyšli úplně naprázdno, byť domácí do soupeře z Doks bušili ze všech stran. V koncovce však neuvěřitelně vyhořeli. Neustále se bránící soupeř si tak odvezl překvapivé tři body, které mu zajistila trefa Brehy z první půle.

Výživná kanonáda s řadou vskutku nádherných gólů se odehrávala na Slovanu, kde už začátek zápasu nastínil, jakým směrem se bude ubírat. Domácí totiž v 7. prohrávali 0:1. Ještě na začátku druhé půle dokázali vyrovnat na 4:4, pak ale už stříleli jenom výborní hosté z Unhoště, kteří do kladenské sítě nasázeli celkem osm gólů (Franz, Poupě, Valenta, Pírka – Roulich 3 – všechny do půle, Korpa 3, Bolen, Pokorný).

Manchester měl štěstí, že ve finále Champions League nenarazil na Švermov. To by se i s hvězdou Ronaldem se zlou potázal. Výhrou ve Vinařicích namlsaný Baník totiž porazil i Družec, ač museli nastoupit vedoucí mužstva Kočárek a trenér Bělohradský. Oběma je do kupy 105 let! Hosté vedli pouze jednou – 0:1, do půle však srovnal Husák a Bělohradský ještě strhl vedení na švermovskou stranu. Družečtí po změně stran dokázali dvakrát vyrovnat, ale minutu před koncem Husák dokončeným hattrickem strhl výhru na stranu domácích.

Smečno vykřesalo jiskřičku naděje na záchranu. Do boje se Stehelčevsí povolalo hned osm ´válečných´ veteránů (z toho dva byli na lavici), kteří by teď měli dostat metál za zásluhy. Ve vyrovnané první půli šli domácí do vedení v 21. Lébrem, který z hranice šestnáctky nekompromisně poslal do sítě odražený míč. Stejný hráč v 70. obdržel prý přísnou červenou kartu. Hosté toho v 70. využili k vyrovnání a územní převaze. Domácí však bojovali a z rychlého kontru si v 85. po Ulmově centru dali hosté vlastní gól.

Běleč s koučem Trousilem na hřišti ukončila spanilou jízdu Dobré. Čeho ale měla na rozdávání, bylo štěstí. Hosté ji totiž od první minuty totálně válcovali, co však nedali, bylo neuvěřitelné. Po celé utkání v tom vynikal hlavně Střihavka. Bělečtí se v první půli dostali jednou na půlku soupeře a byl z toho Burešův gól. Hned za minutu Doberští proměnili alespoň desítku (Váňa) nařízenou za faul na Stolára.

Dřetovice daly Vinařicím lekci v produktivitě, nasazení a bojovnosti. Hosté sice dokázali dvakrát vyrovnat (Opata, Mařík z pk), třetí výhru v řadě však domácím vzít nedokázali (Petrák, Kraus, Hauge, Kopta).

Výsledky: V. Dobrá B-Stochov 6:3, Švermov-Družec 4:3, Slovan Kladno B-Unhošť 4:8, K. Žehrovice B-V. Přítočno 0:5, Stochov-Doksy B 0:1, Běleč-V. Dobrá B 1:1, Smečno-Stehelčeves 2:1, Dřetovice-Vinařice 4:2.