Pozdeň přijela do Olovnice jen v devíti, do 25. to ale na jejím výkonu nebylo znát. Až když ve 25. dostala první branku, začala vyklízet pole. Domácí tak v tréninkovém tempu dosáhli na vysokou výhru (M. Bláha 3, Moravec 2, Fencl).

V Hrdlívě byli lepší domácí borci, kteří si také s Tuřany poradili. V 18. je poslal do vedení Tuháček, na Součkovo vyrovnání z 56. odpověděl Mišík (77.). Náskok Hrdlívských dvě minuty před koncem ještě zvýšil Janyš. Poslední slovo zápasu ale měl ve třetí minutě nastavení tuřanský Tauš.

Brandýsek to na Černuc moc neumí, sobota ale byla výjimkou, protože ji po nějaké době porazil. Domácí z úvodního tlaku nic nevytěžili, a tak šli do vedení hosté poté, co se jejich střelec prosadil s pomocí drnu. Pak ještě nastřelili tyčku, ale do pauzy se šlo za nerozhodného stavu, jejž zařídil Mladý. Po změně stran Slapnička dostal Brandýsek do vedení, které podtrhl exčernucký veterán Müller, jehož trestňák ze 40 m propadl houštinou těl až do sítě. V šestiminutovém nastavení se už nic nezměnilo. „Přitom rozhodčí říkal, že ho to nebaví. Nedovedeme si představit, do kdy by se hrálo, kdyby ho to bavilo,“ zaznělo z domácího tábora.

Blevičtí ani ve svém devátém jarním vystoupení nebodovali. Nárok neměli proti Žižicím. které měly už v první půli navrch tři góly. Jejich střelcem byl autor hattricku Gil (jedna z PK), dvě branky dal Koten a jednu Krakeš. Za poražené korigoval za stavu 0:4 Bednár.

Pěkným výkonem a zaslouženou výhrou potěšil své fanoušky Zichovec, jenž se brankami Nováka, Petržílky a Vágnera vypořádal s nevýraznými Neuměřicemi, které po změně stran vyrovnávaly na 1:1.

Autorem jejich branky Fr. Líman. Naději hostům, již potřebují každý bodík, mohl po chvíli zvýraznit dorostenec Macák, jehož trestňák domácí brankář nádherně vyrazil. V každém případě ale Neuměřičtí rozhodně jako o život nehráli.

Hned dvě remízy se narodily ve Zlonicích, kde padaly góly i červené karty až v posledních minutách. Nejprve Zlonickým utekl uhský stoper J. Novák, jenž dostal hosty do vedení, za chvíli ale soudci Nozarovi řekl, že je arogantní (ČK). Pak dostal červenou i zlonický Havrda, který se na rozhodčího ohradil po neodpískané penaltě (vyhnal i jednoho fanouška). Za chvíli domácí krásnou střelou Baloga z těžkého úhlu vyrovnali i gólový účet.

Výsledky: Zichovec-Neuměřice 3:1, Hrdlív-Tuřany 3:2, Zvoleněves-Velvary B 1:7, Brandýsek-Černuc 3:1, Blevice-Žižice 1:6, Zlonice-Uhy 1:1, Olovnice-Pozdeň 6:0.