Derby ve Velvarech začal šance uhského Adamíka, jenž přehodil gólmana, ale netrefil bránu. Pak se rodily šance na velvarské straně, gól ale dali až penalty Moravcem (hosté se zlobí, že byla přísná). Po obrátce sice měly mírnou uzemní převahu Uhy, náskok Velvar, jejž v 50. zvýšil z malého vápna Pfleger, však nedokázaly zmírnit ani smazat.

Druhé vítězství si připsaly Neuměřice, které se začínají odpoutávat od dna tabulky. Zlonice k nim přijely jen v devíti a i když jich nakonec bylo jedenáct, neměly nárok. Do půle dostaly čtyři branky, zatímco samy se trefily pouze jednou. Po obrátce domácí přidali ještě pátý gól. Dvakrát se trefili bratři Límani, jednou parádním lobem z dálky Vl. Nedvěd.

Zvoleněves častěji držela míč, avšak narážela na nepropustnou obranu Brandýsku, která ji pustila do jediné gólové šance, již na brankové čáře zlikvidoval Slapnička. To ale už domácí vedli 1:0. Jediný gól zápasu dal ve 44. Huja. Soudce Nozar nechal vyvést dva diváky domácích, nepřipustil ke hře brandýseckého hráče s fotografií ze základky a v první půli nechal karty v kabině.

Zichovečtí tvrdí, že fotbalová spravedlnost existuje. Po pěkném výkonu si vezou nečekané body z Tuřan, byť se v poslední desetiminutovce o výhru báli. Po břevnu Červenky se skóre prvně posunulo v 16. po střele Alinče, hosté však promarnili další šance a doplatili na to. Na krásnou střelu M. Malého neměl Frančák nárok. Zichovec ale tři body přece jenom vydoloval. V 89. Snovický z prostoru desítky s přehledem zavěsil.

Pozdeň se v první půli ocitla v Černuci pod tlakem, z brejků ale šla do vedení 2:0, které jí zařídil T. Hotový (jedna z PK). Domácí do půle vyrovnali a v závěru zápasu naopak oni ze dvou rychlých kontrů rozhodli. Hosté, kteří před tím nastřelili tyč, dohrávali v deseti (zranění). Za šťastnější domácí stříleli O. Potluka (2), Náprstek a Dobiáš.

Blevičtí odolávali převaze Hrdlíva až do 43., kdy je pokořil Tuháček, jenž v nastavení přidal i druhý gól. Po hodině hry Vrána snížil, avšak naděje domácích žila jen do 75., kdy skóroval Pazdera. Sedm minut před koncem přidali Hrdlívští Mišíkem ještě čtvrtý gól.

Výsledky: Tuřany-Zichovec 1:2, Blevice-Hrdlív 1:4, Brandýsek-Zvoleněves 1:0, Neuměřice-Zlonice 5:1, Žižice-Olovnice 1:1, Černuc-Pozdeň 4:2, Velvary B-Uhy 2:0.