Omlouváme se za hrozný úlet, když jsme minulý týden lídrovi přisoudili v titulku jen osmibodový náskok. Ten je po víkendu třináctibodový. Takovou ztrátu má druhá Unhošť, která měla v Doksech mírnou převahu. Na jediný gól zápasu se ale čekalo až do 90., kdy jí tři body zajistila domácím hráčem sražená střela Fridricha. V nastavení měl blízko k vyrovnání Hadrbolec.

Na úkor Smečna se vyřádili borci Stochova, kteří těžili z dobrého nástupu a údernosti nové útočné dvojice Korbel (3 góly) – Brzák (4), dále stříleli Burle a dorostenec Douša. Hosté ze Smečna mohou být rádi, že jejich debakl nebyl ještě vyšší. Snižovali na 4:1 a 7:2.

Vinařice sehrály v Družci půli snů – do domácí sítě nasázely čtyři branky (Šoffer, Mařík, P. Korynta, Lupták) a další šance ještě nevyužily. Druhou půli odehrály vlažně a ocitly se pod velkým tlakem, přesto Opatou zvýšily na 5:0. Až pak korigoval Suchopárek.

Dřetovičtí v Bělči dvakrát vedli, ve druhé půli se ale ocitli pod velkým tlakem, z nějž domácí vytěžili jen vyrovnání (Prach).

Ve výhrách 2:0 si libuje Slovan, který tímto poměrem vyhrál na hřištích soupeřů potřetí za sebou!

Na Dobré překvapila Stehelčeves. O její důležitou výhru se postarali Petr Donoval, Keller a pokusem z téměř poloviny hřiště Podraský. Domácí vstřelili první a poslední gól zápasu. Ten druhý padl z desítky.

Výsledky: V. Přítočno - Švermov 4:1, K. Žehrovice B - Slovan B 0:2, Stochov - Smečno 9:2, Běleč - Dřetovice 2:2, Družec - Vinařice 1:5, V. Dobrá B - Stehelčeves 2:3, Doksy B - Unhošť 0:1. Jiří Nagy