III. třída, A: První Dobrá měla nad Vinařicemi jednoznačnou převahu, první gól ale dala až v posledních vteřinách úvodní půle. Vše si vynahradila v úvodu druhé, kdy na hosty seslala brankovou smršť – během pěti minut nastřílela tři góly. Za vítěze dvakrát přesně mířil Libecajt, jednou Váňa a Schmied. Poražení korigovali až v závěru utkání z desítky.

V pěkném derby ve Lhotě patřila první půle Bělči, vyhráli ji však posílení domácí góly Stádníka a Hamáčka. Také se po změně stran měli hosté dost možností na skórování, jak s nimi naložit se ale mohli učit od vítězů, kteří přidali další dvě branky. Střelci byli Chadima a Zázvorka. Domácí tak vrátili Bělči podzimní čtyřgólovou prohru.

Zdá se, že Slavoj bude katem favoritů i na jaře. Družec doplatil na to, že nedokázal pokrýt rychlé kontry, a to ho přivedlo do záhuby. Když se k tomu přidá známé – nedáš, dostaneš, je z toho čtyřgólový výprask, na němž si podepsal i brankář Vošmík, jenž si třetí gól hodil sám do brány, mezi střelci ale není (Hroneš 2, Vávra 2).

Švermov vedl ve 28. minutě nad Žehrovicemi zaslouženě 2:0 (Schönherr, Nedvěd). Po změně stran hosté hru vyrovnali, a byť a po vystřídání a následném zranění hráli přes dvacet minut v deseti, dokázali snížit Tobiášem. Nakonec málem sahali po bodu.

Doksům patřila proti Stehelčevsi první půle, kterou vyhrály 3:1. Zásluhu na tom má brankář Pelc, jenž nastoupil v poli a dal dvě branky. Třetí přidal Breha. Druhá půle byla hostů, avšak s nulovým efektem.

Dřetovice sice byly ze začátku lepší Unhoště, zapomněli však v kabině laso na Pokorného, který jim dvakrát pláchnul. Stejný obraz nabídl začátek druhé části, kdy se domácím podařilo snížit, pak ale nezachytili ani třetí brejk Pokorného a bylo vymalováno.

Výsledky: Švermov-K. Žehrovice B 2:1, Doksy B-Stehelčeves 3:1, V. Dobrá B-Vinařice 4:1, Lhota B-Běleč 4:0, Slavoj Kladno-Družec 4:0, Dřetovice-Unhošť 1:5.