Unhošti patřila proti lídru z Dobré první čtvrthodina. Na jejím konciale dostal hosty do vedení Juraj Stolár, jenž nakonec odehrál velký zápas.Ve 35. minutě zahodili domácí vyloženou šanci a z protiútoku siStolár připsal druhý zásah. Také v úvodu druhého dějství bylaUnhošť opět mírně lepší a 60. minutě snížila Benadou na 1:2. Pak alezahodil Pokorný tutovku a z brejkuje dorazil Stolár třetím gólem. Z brankyse těšil také jehobratr František, radost ale neměl Chalupa, který se nechal vyloučit.

Stochov odjel s prázdnou ze Stehelčevsi, kde po krásném gólu z voleje v podání Hafenrichtera z první půle a hlavičce Stehlíka prohrával po hodině hry už 0:2. Pěkný zápas alespoň zdramatizoval pět minut před koncem, kdy Hampl hlavičkou snížil. Byla to však pouze korekce výsledku.Hosté se ale na každý gól neskutečněmoc nadřou.

Žehrovice přijely do Vinařic jen s deseti lidmi, aprotože se jim ještě jeden hráč zranil (70.), končily v devíti. Na hřišti to ale nebylopříliš znát. Jejich pevná obrana odrážela útok za útokema ještě zlobily nebezpečnými brejky.Domácí se prosadili ve 40. minutě Maříkem poté, cohosté reklamovali ofsajd. Ve druhé půlizačaly Žehrovickým docházetsíly. Když už byli v devíti,využil tohoBlanda (75.), jenž po chybě jinakdobře chytajícího Krulišemířil doprázdné brány 2:0.Skóre uzavřel po Kubátově kolmici Tůma (80.).

Doksy vedly v derby v Družci už 3:1 (Zlata ml., Větrovec, Fousek). Už tradičně domácí posílil ve druhé půliSuchopárek a ti dokázali vyrovnat. Na 2:3 ale snížili vlastním gólem Hadrbolce a vyrovnávací trefy se dočkali v poslední vteřině, pak už se pískal jen konec.

Švermovští na vlastní kůži pocítili jaké to je, když po hodech přijde slušně řečeno nevolnost. Po skalpu Stochova je totiž vypráskal Slavoj, jenž jim po zásluze nasázel sedm gólů.Trenér vítězů Marek Ančička si ale víc než sedmi branek cení toho, žetým počtvrté v řadě udržel čisté konto. Jeho brankář Krumpholz sice nevyniká výškou, ale výkony ano, i když Švermovští ho příliš neprověřili. Jeho neprůstřelnosttrvá už 380 minut.Za vítěze stříleli:Roneš 2,Vávra, Vlk, Pulec, Nový a Gaži.

Desátý bod získaly Dřetovice. Abyl dost překvapivý, protože proti rozjeté Lhotě, která třikrát po sobě neinkasovala,se rozhodně nečekal.Obě branky padly už v prvním poločasu. Hosté vedli gólem Dolejše, domácí, kteří dobře bránili, vyrovnali po brejku.Hosté tentokrát svým výkonem rozhodně nepřesvědčili a bod nakonec brali.

Výsledky: Unhošt-V. Dobrá B 1:4, Vinařice-K. Žehrovice B 3:0,Družec-Doksy B 3:3, Slavoj Kladno-Švermov 7:0, Stehelčeves-Stochov 2:1, Dřetovice-Lhota B 1:1.