Slavoj šel brzy do vedení a když brankář Šaroch ve spolupráci s obráncem předložili soupeři čtvrtý gól, zůstalo na hřišti jediné mužstvo, které si po utkání vysloužilo aplaus na otevřené scéně. Ani ho nemusí mrzet, že brankář Krumpholz přišel o neprůstřelnost trvající 494 minut.

Stochov opět nedokázal plně využít zaváhání lídra. V souboji dvou tradičních soupeřů v Bělči siceměl navrch, ale obětavě hrající domácí i se štěstím vybojovali bod. Hosté byli v poli o něco lepší,avšaktrefovali jen tyče. V prvním poločase to byly tři, ve druhém ji orazítkovalijednou. Stochov nakonec mohl z Bělče odjet s prázdnou, ale střela F. Trousila se o kousíček nevešla do branky. Domácí kormidelník Václav Trousil, jenž slavil padesátku mohl být přesto spokojený.

V bezbrankové první půli dueluDružec - Žehrovice byla s nadsázkou nejnebezpečnější malá domů domácího Konvalinky z půlky hřiště.Do druhé ale nenastoupil zraněný stoper Blažek, a protože neměl svůj den brankář Vošmík, odvezli si hosté překvapivou výhru.Hned v úvodu jeho podběhnutírohu se hosté dostali hlavou do vedení. Pak nechali Družečtí úplně volného Dihela.Svůj černý den podtrhlVošmík, když mu po malé domůmíč odskočil a hostující útočník si ho lehce přehodil. Domácí se dostávali do šancí velice sporadicky za zmínku stojí jen neodpískaná jasná penalta.

Jen deset Švermovských přijelo do Lhoty, a to se promítlo do dění na trávníku, kdeměli domácí trvalou převahu.Do půle ji vyjádřili Zázvorka a Rohla, po obrátce sice hosté snížili, avšak vítězství Lhoty podtrhl výsledek Stádník.

Ve Vinařicích se vše podstatnéudálo v prvním poločase. Po pěkné kombinaci Opaty aSokola zahrávali domácí Maříkem roh a ten našel v malém vápně Kanalase 1:0 (18.).Domácí se radovali z vedení pouze minutu, když hosté po faulu zahrávali přímýkop, brankář Detvianský nebyl dostatečně důrazný, zato Pavel Donoval ano 1:1.Poté se v oboustranně svižné hraném utkánírozezvučela pouze břevna, kralovali i brankáři, takže konečná remíza odpovídá.

Druhou jarní výhru mají v kapse Dřetovice. Proti Doksům nastřelily v první části dvě tyče, zatímco jejich gólman chytil dvě tutovky. Domácím zajistil náskok hlavou Kracík, za hosty do půle ale srovnal Barták. Rozhodnutí padlo v 93. a postaral se o to opět Kracík.

Výsledky: Lhota B-Švermov 3:1, Družec-K. Žehrovice B 0:3, Běleč-Stochov 0:0, Vinařice-Stehelčeves 1:1, Dřetovice-Doksy B 2:1, Slavoj Kladno-V. Dobrá B 8:2.