Nervózní stochovské hráče zaskočila výborná obranná hra Lhoty, přes kterou se jen těžko dostávali. Teprve na konci poločasu byl tváří sám před Šimkem Hampel, který pálil mimo branku a když Burle gólmana překonal, zastavila míč tyč! Utkání rozhodla 64. minuta, kdy z pravé strany dostal krásnou přihrávku Pražák a rozhodl utkání.

Dobrá hrála o naději v Žehrovicích. Už v 5. minutě otevřel skóreČermák, po sražené střele Libecajata zvýšil volný J. Stolár. Ve druhé části měli oba zmíněníútočníciněkolik šancí,až v 88. minutě své síly spojili a zrodil se třetí gól, když se krásně uvolnil Stolár a ideálně nahrál Libecajtovi,který chladnokrevně zavěsil 0:3.Domácí toho moc neměli, až na několik dalekonosných střelŠroby. "Gratuluji Stochovu k postupu," prohlásil trenér Dobré Tomáš Střihavka.

Švermov tentokrát neměl vyloučeného, přesto hrál v deseti, víc hráčů prostě na utkání s Družcem nepřišlo. Hosté přesilovku v první půli využili dvakrát, a to Hlusičkou (PK) a D. Šímou. Po změně stran upravil na konečných 0:3 Pergl. Pro trenérský tandem hostů Čurilla-Zítka to byl poslední zápas, od nové sezony je nahradí otec a syn Blažkovi.

Pouze první půlhodinu byl vyrovnaný souboj Vinařic s Dřetovicemi. Pak ale domácí Kanalas dorážkou otevřel skóre. Vzápětí ale R. Korynta zachraňoval na vinařické brankové čáře. Do pauzy se domácí dočkali druhé branky (Mařík) a krátce po obrátce i třetí (Šoffer). Na 4:0 upravil Tůma a pak přišli ke slovu i hosté. Desítku proměnil ve Vinařicích žijící A. Panáček. Poslední gól vítězů vstřelil bombou pod břevno opět Kanalas.

Do Bělče přijel mladý tým Unhoště a na rozdíl od domácích si v prvním poločase s nabídnutými šancemi poradil a po gólech Pokorného a Peršinskéhoho vyhrál 2:0. Ve druhém Běleč snížila Burešem z trestňáku, ale hlavičkující Benada vrátil o minutu později Unhošti dvougólové vedení. Po vstřelené brance už mohl rozhodčí Čada utkání ukončit, protože oba celky už jen čekaly na konec sezóny a domácí se těšili na čuníka, který se točil před hospůdkou.

Stehelčeves hrála jen první poločas, který také vyzněl v její prospěch (2:0, Stehlík, Petr Donoval).Ve druhém se ale Slavoj vzchopil, po dvou standardkách hlavičkami Pulce a Hroneše vyrovnala nakonec opět Hronešem po nepřeheldné situaci strhl těsnou výhru na svoji stranu.

Výsledky: Stochov-Lhota B 1:0, Švermov-Družec 0:3, Vinařice-Dřetovice 5:1, K. Žehrovice B-V. Dobrá B 0:3, Běleč-Unhošť 1:3, Stehelčeves-Slavoj 2:3.