2. Čechie V. Dobrá B. Byla venku nejlepší, přestože na jaře rupla na Slavoji 2:8. V zápětí prohrála doma se Lhotou (2:3) a rázem šla na druhé místo, z něhož ji Stochov do konce sezony nepustil. Zdobila ji nejsilnější ofenziva, která však ani jednou nepokořila sousedy z Družce(0:1, 0:0). Díky tomu, že nevypustila závěr sezony, dostala šanci postoupit z druhého místa.

3. Sokol Družec. Jen na podzim naznačoval, že by mohl patřit mezi aspiranty na postup. Ještě jaro začal slušně, pak ale v šesti utkáních čtyřikrát prohrál a až výhry v posledních dvou kolech ho vrátily na medailové pozice.

4. Slavoj Kladno. Na Slavoji ležel na podzim stín pádu z okresu, přesto dokázal oloupit favority. Když se na jaře výrazně zlepšil proti sobě rovným, přišel logicky prudký vzestup tabulkou a čestný titul Mužstvo jara. Výsledkem roku byla výhra 8:2 nad Dobrou.

5. SK Lhota B. Patřila mezi příjemná překvapení. Jaro bylo v jejím podání o trošku lepší hlavně díky zlepšené defenzivě, která byla druhá nejlepší. Blýskla se na Dobré, kde v závěru soutěže dokázala vyhrát 3:2.

6. SK Stehelčeves. Potvrzovali tu, že budou patřit do lepší poloviny tabulky. Propadli až v samotném konci sezony, když v posledních šesti kolech nasbírali jen dva bodíky. Jinak mohli dopadnout o dost lépe. Doma ale získali skalp Stochova(2:1).

7. SK Vinařice. Druhý nejhorší podzim částečně napravily v odvetách, v nichž byly i díky zlepšené obranné činnosti páté nejlepší. Na hřištích soupeřů však byly slabé, přivezly pouze pět bodů. Doma zmydlili Slavoj 9:3 a na jaře Družec 5:0. Dvakrát si poradili v derby se Švermovem.

8. SK Doksy B. Těžily hlavně z domácího prostředí, kde byly třetí nejsilnější a daly vůbec nejvíc gólů. Venku to však byla bída. Ani jednou tam nevyhrály, nastřílely jen devět branek a přivezly pouhé tři remízy. Nejcennější byla ta z Družce(3:3). Výsledky roku? V Bělči 7:1 a 1:6 ve Švermově.

9. SK Běleč. Měla podzim i jaro podobné a patří mezi zklamání sezony. V odvetách až několikrát lepila sestavu obětavými veterány. Slabé chvilinky si vybrala na začátku a konci jara, kdy se připravila o lepší umístění. Doma sebrala body Stochovu(0:0), na druhou stranu venku dostala čtyři výprasky(Stochov 2:7, Družec 0:6. Dobrá 0:7, Doksy 1:7).

10. TJ Unhošť. Další zklamání. Měla o dost lepší jaro, byť se musela vyrovnávat s odchodem střelce Korpy do Doks. Po zbourání šaten, místo nichž vyroste sportovní hala, neměl mladý tým ani odpovídající zázemím což se také promítlo do výsledků. I proto si výrazně lépe vedl venku. Doma zmydlil Doksy 7:0.

11. SK K. Žehrovice B. Je zvláštní, že ani nedělní odpolední termín, kdy mohli počítat s očkaři, nezabránil, že jsou doma úplně nejhorší! Na jaře tady získaly jediný bod za remízu se silným Slavojem(2:2), ne jehož hřišti vyhrály 3:1.

12. Baník Švermov. Solidní podzim, ze všech nejhorší jaro, nejméně bodů, nejvíc vyloučených, nejméně vstřelených branek. Bilance nic moc. Pozor ale, doma dokázal porazit postupující Stochov(1:0)!

13. Sparta Dřetovice. Nebýt odstoupení béčka Slovanu Kladno, byly by Dřetovice nejžhavějším kandidátem sestupu. Na jaře se sice podstatně zlepšily, celou dobu však musely sledovat dění ve vyšších soutěžích. Naštěstí pro ně vše dobře dopadlo.