Brandýsek vyhrál těsně v Dřetovicích, kde dal oba jeho góly Mondek. Ten druhý zaznamenal po vskutku maradonovském sólu. Však i bříško má podobné. Domácí za stavu 0:1 trefili břevno a když se jim podařilo korigovat Matuškou z penalty na 1:2, měli smůlu podruhé, když montrealský Plekanec zatřásl tyčí. V utkání s mnoha šancemi na obou stranách nakonec vyhrál o něco fotbalovější celek.

Stehelčeveských borců se sešlo pouze deset, proto proti nováčkovi ze Stochova povolali do zbraně i matadora Skořepu. Ve vyrovnané první půli se dostali hosté do vedení, poté otěže zápasu převzali domácí, jímž se přes soustavný tlak povedlo vyrovnat právě matadorem Skořepou. Vítěznou branku vstřelil v 75. minutě po bratrské spolupráci Donovalů mladší Petr. Hlavní uznání však zaslouží Skořepa, jenž podal vynikající výkon. Po zápase komentoval svůj nástup až od 20. minuty tak, že nechal mladý kluky trochu rozhýbat, aby mu stačili!

Překvapení se zrodilo ve Vinařicích, kde po prohrané půli řádil buštěhradský novic. Domácí vedli zásahem Maříka po pasu R. Korynty (33.). To ale bylo z jejich strany vše, protože další jejich tutové šance vyšly na prázdno. Na začátku druhé půle sice hosty dostali pod tlak, ale ten skončil v 69. minutě, kdy Míšek hlavou z velkého vápna vyrovnal! Do vedení dostal hosty krásný vlastní gól Kubáta, jenž také hlavou zamířil do šibenice. Pak už bylo na hřišti jen jedno mužstvo, které v posledních dvou minutách dvěma trefami Božoně a Kaufmana zaslouženou výhru podtrhlo.

První půle v Unhošti moc šancí nenabídla, jak domácí, tak Slavoj měli po jedné velké. Skóre se měnilo až ve 41. minutě, kdy kladenský Vávra krásným obloučkem přehodil brankáře. Ještě do půle domácí Benada hlavičkoval do břevna. Po změně stran domácí útočili ale šance měli do otevřené obrany i hosté. Domácím přihrál bod až závěr zápasu. Nejprve nebyla Benadova branka uznána, střelec se však dočkal v poslední vteřině, kdy přece jen vyrovnal. Ze středového kruhu se ani nerozehrávalo.

Parádní zápas se hrál ve Lhotě, kde se představil Švermov se svými doberskými posilami a ukázal, že dosud pomalu skomírající klub by mohl patřit ke štikám soutěže. Obě branky utkání padly až ve druhém poločasu. Nejprve poslal hosty do vedení z pokutového kopu Dragoun (58.), Lhotě zajistil alespoň bod osm minut před koncem hlavičkující Anděl.

Běleč přijela na Doksy bez pěti hráčů základní sestavy, přesto byl po poločase stav bez branek. V úvodu druhého ale domácí už dvakrát udeřili F. Bartákem a Holubem. Za hosty snížil D. Trousil, který poté společně s Kochleflem ve vyložených šancí odmítli vyrovnání. Naopak dokeskou výhru pečetil svým druhým gólem F. Barták.

Výsledky: Žehrovice B - Družec 1:5, Dřetovice - Brandýsek B 1:2, Stehelčeves - Stochov B 2:1, Vinařice - Buštěhrad 1:4, Unhošť - Slavoj 1:1, Lhota B - Švermov 1:1, Doksy B - Běleč 3:1.