Unhošť od začátku přehrávala pouhou desítku Žehrovických. Jediný gól Pokorného (10.) ale byl chabým vyjádřenímjejí převahy.Hosté se dostávali jen ke sporadickým útokům, přesto mohli 50.vyrovnat,míč však skončil těsně vedle tyče. Až v 55.zvýšil Pokorný hlavou na 2:0 a od té chvíle hosté nekladli žádný odpor. Další brankypřidali Korpa a R. Chudoba.

Buštěhrad doma nepotvrdil tři body z Vinařic. Hosté z Doks sice byli fotbalovější, víc šancí se ale urodilo před jejich bránou, kde však Buštěhradští totálně selhali. Zápas tak rozhodla rychle rozehraná standardka, po niž V. Barták už v 8. minutě rozhodl. Domácí hráli od 70. v deseti po ČK Vydrovi.

Družec potvrdil, že se s ním musí počítat na nejvyšší mety. Stehelčevsi přibalil na cestu domů půltucet gólů. Utkání rozhodl už do poločasu (4:0). První tři góly nastříleli borci, kteří družecký dres důvěrně znají - Hlusička, Řehák a Blažek, druhou polovinu obstarali ti, kdo jsou v domácí kabině bažanty - Hnízdil, Misura a Větrovec. Hosté nepotvrdili obavy, které z nich domácí před utkáním měli.

S dřetovickým dresem se na hokejový čas loučil Plekanec. Před odletem do zámoří gólem nasměroval svůj tým k výhře v Bělči. Jen pamětníci ví, kdy
Sparta naposledy uspěla na hřišti soupeře. Další dvě branky vítězů dal Kracík, po obrátce zvýšil už na 4:0 Kraus. Až pak se dvakrát prosadili domácí - druhou branku si ale dali Dřetovičtí sami. Pěkný výkon svěřenců Václava Bílka korunoval Shon.

Derby ve Švermově skončilo vysokou výhrou domácích. Ta ale dostala konkrétní kontury až po přestávce. Už v 10. minutě přišli hosté z Vinařic o
vyloučeného hráče (ČK) a přesilovku využil z trestňáku Zeman. Vinařičtí však do pauzy hlavičkou srovnali. Druhé dějství už domácí přesvědčivě ovládli.
Střelecky se prosadili Dragoun, Schmied, Schönherr a konečnou podobu dal skóre z penalty Mencl.

Nováček ze Stochova má první bod jeho soupeř Lhota druhou remízu 1:1.

Výsledky: Unhošť - K. Žehrovice B 4:0, Běleč - Dřetovice 2:5, Družec - Stehelčeves 6:0, Švermov - Vinařice 5:1, Buštěhrad - Doksy B 0:1, Slavoj Kladno - Brandýsek B 3:0, Stochov B - Lhota B 1:1.