Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

III. TRÍDA A: Švermov se třikrát červenal

Kladensko -Družecké fotbalisty chytaly v závěru náročného utkání ve Lhotě křeče. První gól vstřelili domácí hlavičkou Horáka. Ještě do přestávky však hosté vývoj otočili a v podstatě určili konečný výsledek. Vyrovnal Šíma a po faulu na něj z desítky rozhodl Hlusička. Posleeních patnáct minut utkání se ale Družečtí ocitli pod velkým tlakem zkušených borců Lhoty, naštěstí pro ně ho přežili bez úhony.

7.9.2009 4

Ilustrační fotoFoto:

Švermov se na Doksech moc zlobil na soudce Švagra. Za stavu 1:0 jim ještě do pločasové přestávky vysypal dva exdoberáky Růžičku se Zemanem a za stavu 4:1 i brankáře Fialu (utkání dochytal do pole připravený Husák). Domácí předem avizovali, že se na duel s jedním z černých koňů soutěže posílí, a také tak učinili. Hrál za ně Burant a také za áčko vyloučený a potrestaný Mošnička, který do švermovské sítě nasázel tři góly. Plno dalších šancí ale spálil. Hosté snižovali na 3:1 Dragounem.

Bělečpřijela do Brandýsku s novou trenérskou dvojicí. V. Trousila, který se funkce vzdal, nahradili V. Olič s Z. Trousilem a oba mohli být s první půlhodinou spokojeni, protože jejich svěřenci předváděli výborný fotbal korunovaný gólem Dvořáka, který zakončoval do prázdné branky akci D. Trousila. Pak si ale srazil centrLukeše do vlastní branky gólman Šnobl a nastartoval domácí k obratu, kteří po gólech Lukeše a Šmejkala (PK) vyhráli poločas 3:1. Ve druhém Běleč ustála krátký úvodní nápor Brandýska, ale vizitku lepšího mužstva dokázala přetavit jen v gól D. Trousila. Hosté tak zůstávají posledním týmem bez bodu.

Vyrovnané utkání, ve kterém se Stochovdostal do vedení brankou z dobrých 35 metrů, se hrál ve Vinařicích.Než vychladla radost hostů, bylo vyrovnáno poté, coR. Korynta uvolnil Sojku.Dopřestávky ještěKanalas dvákrát přestřelil z malého vápna branku hostů. Ve druhé části Stochov opět vedl,domácí tentokrát srovnali krok díky Feřtekovi.Blíže k výhře nakonec měli Vinařičtí, kteří marně hledají jarní pohodu.Deset minutpřed koncem však hosté vykopávali balon zbrankové čáry.

Ve Stehelčevsi po prvnívyrovnané první půli se po mnoha šancích na obou stranách ujala až střela levou nohouPetra Donovala, jíž poslal domácí do vedení. Po nástupu do druhé půle hosté z Unhoště zaslouženě vyrovnali Korpou a po celý zbytek zápasu dokonce sahali po vítězství. Cenný bod pro domácí doslova vyčapal domácí brankář Chrustek, jehož skvělý výkon ocenili borci obou soupeřů i přihlížející diváci.

Nevídaný začátek sezony prožívají Dřetovice. Proti nováčkovi z Buštěhraduzačaly dobře a už ve 20. minutě Shon vstřelil gól.První poločas patřil domácím,ale nedokázali dátuklidňující brankuani Panáčkem ani Žemlou, který neproměnildvě loženky.Druhou část ovládli hosté, avšak ani oni se koncovkou nemohli pyšnit.

Pro nečekaný nářez si zajel Slavoj na pažit Žehrovic, kde je načal fotbalový klan Kopačinských.Otec dvakrát vyzval ke skórování syna Rosťu, který to bude poslouchat minimálně nejbližších deset let.Posílení domácí ještě do poločasu po chybě brankáře upravili Novotným na 3:0 a konečné skóre určil dvě minuty před koncem Sibera.

Výsledky:Stehelčeves - Unhošť 1:1, Vinařice - Stochov B 2:2, Dřetovice - Buštěhrad 1:0, K. Žehrovice B - Slavoj Kladno 4:0, Lhota B - Družec 1:2, Doksy B - Švermov 4:1, Brandýsek B - Běleč 3:2.

Rathův požadavek na odškodnění za pouta se vrací k obvodnímu soudu

Střední Čechy – Ucházet se o 30tisícové odškodnění má dál šanci někdejší hejtman Středočeského kraje David Rath, který před čtyřmi roky stanul před Krajským soudem v Praze jako jeden z účastníků procesu v kauze údajných korupčních manipulací se stavebními a zdravotnickými zakázkami kraje.

Nehody více než čtyřiceti vozidel zablokovaly dálnici D6 na Kladensku

Kladensko /FOTOGALERIE/ - Dálnici D6 na Kladensku u Pavlova na pomezí dvou okresů ochromily nehody desítek aut. Od středečního rána se zde stala řada nehod.

On line: ptejte se Romana Šroby

Kladno - Středečním hostem sportovního on line rozhovoru bude předseda sportovní komise města Kladna Roman Šroba. Zajímá vás například s jak velkým rozpočtem pracují a kam prostředky určené sportovním klubům putují?

I. B třída: Víra ve vlastní síly se Unhošti vyplatila

Kladensko – Dobrá si na čele fotbalové I. B třídy udržela čtyřbodový náskok na Doksy, které celý podzim odehrají venku. Na předposlední příčku klesly Zlonice. Nejvíc asi překvapila výhra Unhoště na hřišti Hostouně.