Slavoj prohrával se Švermovem od 2. minuty, po centruP. Růžičky si dal vlastní gól.Podobným způsobem dokázal minutu před koncem Pulcem vyrovnat.Z lavičky byl opět vykázán jeho kouč Marek Ančička. "Už mám výkonů rozhodčích dost.Pokud se to bude opakovat, odvolám příště mužstvo ze hřiště," láteřil po utkání s tím, že před týdnem prohráli a soudci neměli co vytknout.

Ve Stehelčevsi začaly lépe Doksy, které se ujaly vedení (10.) po chybě brankáře. Domácí nepříznivý vývoj nezlomil a přitlačili hosty do šestnáctky. Tlak vyústil ve vyrovnání z kopačky Trníka. Domácí měli převahu i po půli a šli do vedení po hlavičce kapitána Kořínka. Poté se hosté tlačili do útoku, ale mnohem blíže potvrzení výhry byli domácí.

Dřetovičtí se evidentně nedokázali vypořádat s dobrou hrou avýsledky a podruhé za sebou padli. Tentokrát to ale bylo přímo na ústa. V Žehrovicích fasovali osm banánů! Domácí chtěli prorazit krizi pomocíposil z áčka Fišera a Kopačinského, jehož tatík otevřel skóre, aby sek němu po chvíli připojil i synátor (PK). Do půle tobylo 4:0. Hosty neprobralo ani následné snížení. Tři góly vítězů dal Čermák, dva Fišer, jeden Kučera.

Lhota si snadno poradila s Vinařicemi. V první půli soupeře načala dvěma góly, ve druhé přidala další tři. Dvakrát se trefili Anděl a Dolejš, jednou Stádník.

V souboji o druhé místo zaslouženě vyhrála Unhošť nad Brandýskem. "Byl to první soupeř, který nás přehrál," uznal hrající trenér hostů Petr Suk. Nezvyklý prýby první gól domácích, který dali do šatny. Po zemi ne příliš prudce zahraný rohkopíroval brankovou čáru a přes chumel hráčů došelmíč až na střed brány, z 30 cm pak domácí otevřeli skóre. Po obrátce Raichard vyrovnal, z těsné výhry se však přece jen těšili domácí.

Buštěhrad toho na Stochově moc nepředvedl a ze souboje nováčků po zásluze odjel s prázdnou. Lepší domácí byli posíleni třemi borci áčka a vcelku hladce vyhráli po dvou brankách Melena a jedné Pluhaře.

Výsledky: Slavoj – Švermov 1:1, Družec – Běleč 4:1, Unhošť – Brandýsek B 2:1, Stehelčeves – Doksy B 2:1, Stochov B – Buštěhrad 3:0, K. Žehrovice B – Dřetovice 8:1,Lhota B – Vinařice 5:1.