Buštěhrad se proti lídru Družci dlouho držel a dokonce na začátku druhého poločasu vedl. Premiéru mezi seniory si prvním gólem okořenil dorostenec Kurajský. Favorit ale brzy Kořínkem vyrovnal, a když se pak dvakrát trefil Šíma, bylo rozhodnuto. Výborně chytajícího Burkyta posléze ještě překonal Větrovec. Obdiv zaslouží rozhodčí Köhler, který přes zdravotní potíže utkání dopískal.

Unhošť jede jako parní válec.V rámcibělečského posvícenínapekla domácím borcům osm obzvlášť vypečených koláčků.Obě půle skončily shodně 1:4. Skóre zápasu otevřel Korpa, jenž byl jeho nejvýraznější postavou, protože bělečskou síť rozvlnil celkem čtyřikrát (dále Roulich, Kejha, Fridrich). Jeden zásah si připsal také náhradní brankář Káňa. V 80. minutě nastoupil do útoku a byl to on, kdo určil konečný stav. Domácí snižovali na 1:2 z desítky Burešem a krásnou brankou Hykla pak na 2:4.

Derby mezi Dřetovicemi a Stehelčevsí bylo tradičně vypjaté, ale fotbalové krásy moc nepobralo. Po prvním gólu Trníka, který žije ve Dřetovicích ale hraje za Stehelčeves vedli hosté. Do poločasu ale Dřetovičtí zabrali a ze dvou Matuškových penalt určili poločas 2:1. Po změně stran se potvrdilo, že využívání i těch největších šancí je slabinou obou celků. Přesto se ještě jednou prosadily. Kopta zvýšil, aby posléze vstřelil kontaktní, avšak nakonec nic neřešící gól Donoval. Po zápase cloumaly hráči emoce a došlo i ke strkanicím.

Brandýsek v první půli podržel při žehrovické hlavičce brankář Grubner, půli tak vyhráli domácí zásluhou šťastného gólu Sedláčka. Ve druhé hosty zatlačil a za čtvrt hodiny jim dal další dvě branky (Propílek, Renner). Hosté pouze korigovali a jejich branka stála za to. Z 25 m napřáhl Šroba a trefil šibenici. Hostů bylo jedenáct a neměli ani lajnového.

Švermov neměl žádné problémy z desítkou stochovských borců. Po spolupráci bratrů Růžičků otevřel jejich devítigólový brankový účet Pavel, Martin ho však posléze trumfnul hned třemi zásahy. Hattrick potěšil také dalšího domácího borce Dragouna. Nejpohlednější však byla dvě torpéda v podání Mencla, jenž se pokaždé trefil z 30 m. Hosté vstřelili svůj čestný úspěch za stavu 4:0.

Vinařice se po chvilkovém vzepětí vrátily zpět ke starým výkonům a podruhé za sebou dostalypět branek. Tentokrát doma vinou bídné koncovky v první půli nestačily na maximálně produktivní Slavoj, který už v první pětačtyřicetiminutovce nastřílel do spodní brány tři góly. Hattrick zaznamenal Hroneš, po brance přidali Nový a Gaži. Domácí dvakrát orazítkovali konstrukci.

Na Doksech bylo vyrovnaných jen prvních dvacet minut. Pak se do toho obul lhotský Anděl, jenž čistým hattrickem položil základ úspěchu hostů. Domácí dvakrát korigovali až v posledních deseti minutách.

Výsledky:Vinařice – Slavoj 0:5, Doksy B – Lhota B 2:4, Dřetovice – Stehelčeves 3:2, Brandýsek B – K. Žehrovice B 3:1, Běleč – Unhošť 2:8, Buštěhrad – Družec 1:4, Švermov – Stochov B 9:1.