Družec smázl v pěkném utkání Švermov díky tomu, že má ve svých řadách dva střelce. Šíma se v prvním půli blýskl křištálově čistým hattrickem, po obrátce přidal dva góly Větrovec. Jediný, kdo selhal, byl kapitán Blažek, kterému Fiala v 72. minutě chytil penaltu.

Unhošť se proti Buštěhradu rozjížděla pomalu a začátek patřil hostům. Ve 20. minutě ale inkasovali z hlavy Fridricha. Když pak za sedm minut zvýšil Korpa, byli už domácí jasně lepší. Dvě minuty po změně zvýšili na 3:0. Hosté pak zahodili pokutový kop, Ivo Terš trefil jen tyč. Prosadili se až po druhé trefě Korpy – po rohu snížil Kincl. Poslední slovo měl hezkou ránou z 25 m domácí Benada.

Stehelčeves zaslouženě vyhrála první poločas velmi dobrého derby s Brandýskem o dvě branky. První se prosadil dorážkou Trník, hosté ale kontrovali hlavičkou Suka. Pak se opět prosadil Trník a po perfektně zakončeném brejku i Petr Donoval. Druhý poločas začal nevyužitou šancí domácích a po ní přišel zasloužený trest - hlavou snížil kanonýr Mondek. Zbytek utkání už domácí zvládli bez úhony, i když tutovka Suka si o gól říkala.

Vinařice držely taktovku zápasu s Doksy, dlouho se ale střelecky trápily. Za to po hodině hry prohrávaly, po trestňáku se ve skrumáži nejlépe vyznal Bečka. Domácí se konečně prosadili pět minut na to prvním gólem Husáka ve vinařickém dresu. Výtečného brankáře Pelce posléze podrželo břevno, Mařík však dorážku zvládl. Pět minut před koncem korektního zápasu se z první branky v barvách domácích dočkal i Kárník.

Slavoji už třetí zápas chytal obránce Vlk a vypadá to, že mu to jde náramně k duhu. Gólman z nouze totiž podruhé za sebou udržel čisté konto, zatímco sám sledoval, jak útočníci mordují soupeře. Nutno ale přiznat, že stochovský mix veterání-mládí ho příliš neohrožoval. Domácí po půli 2:0 přidali dalších pět kousků (Vávra a Hroneš 2, Gaži, Rohusch, Švec).

Lhota si poradila s Dřetovicemi, které hrály od 23. minuty v deseti (ČK). To užprohrávaly 0:1 a taková byla i půle. Ve druhé se domácí ještě třikrát prosadili, alestřelec dvou branekAnděl byl v koncovce dost umírněný. Jednou se do sítě hostů trefili Hanáček a Jadelský.

Žehrovičtí zaslouženě vyhráli poločas(1:0, Dihel) s Bělčí, které prý soudce uznal a pak odvolal gól.Problém byl ve střele z nepřímého kopua teči či netečidomácího brankáře. No brankáře, mezi tři tyče odvážně vlezl hráč z poleMinichthaler. Do druhé části hosté zamíchali sestavou, a to se jim vyplatilo.Třemi góly stav otočili a připsali si třetí podzimní výhru (Z. Trousil, Kochlefl, Bureš).

Výsledky:Slavoj – Stochov B 7:0, Družec – Švermov 5:0, Unhošť – Buštěhrad 5:1, K. Žehrovice B – Běleč 1:3, Stehelčeves – Brandýsek B 3:2, Lhota B – Dřetovice 4:1, Vinařice – Doksy B 3:1.