III. TŘÍDA A: Po derby měly radost Vinařice

Kladensko - Ve čtyřech sobotních zápasech dosáhly na nejcennější body Vinařice, zatímco lídr z Družce to měl složité ve Stehlčevsi, kde výhru nakonec uhájil.

4.4.2010

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Václav Pancer

Družec ve Stehelčevsi i bez střelců Šímy a Větrovce vedl v půli 2:0, pak ale málem doplatil na svoji suverenitu a po vlastní brance Blažka se strachoval o výhru. Domácí výkonem překvapili.

Lhota se posilila Čurdou a Havelkou a s jejich pomocí deklasovala Stochov 8:1.

Mladý Buštěhrad hrál v Doksech dobře a v poločase držel bezbrankový stav. Po obrátce však inkasoval z desítky (Zlata), a když v 55. minutě dostal červenou Kaštánek, bylo vymalováno (3:0).

První branku utkání v Žehrovicích dal hlavou unhošťský Fridrich, zatímco na druhé po dvou šancích ve třetí uspěl Duda. O osudu utkání rozhodla ruka v šestnáctce hostů (75.), po níž domácí z penalty rozhodli o překvapivém vítězství.

Vinařice na jaře ještě neinkasovaly a tentokrát jim čisté konto výborného Detvianského vyneslo tři cenné body. Z řízného derby se Švermovem byly ještě příjemnější. Góly padaly až po obrátce. Smolným vlastencem Růžičky vedly 1:0 a po vyloučení Schönherra přesilovku využili Mařík a Kanalas.

Hrdinou utkání v Brandýsku byl domácí brankář J. Grubner, který chytil kladenskému Slavoji moře příležitostí. Kapituloval jen po hodině hry, kdy se trefil Vlk. Tři minuty před koncem připravil hosty o dva body Tesař.

Dřetovice vedly nad Bělči brankou M. Panáčka. Tři minuty před půlí ale fauloval mimo šestnáctku brankář Tintěra. Přesto po obrátce Matuška z penalty upravili na konečných 2:0. Hosté byli v koncovce zoufalí.

Podrobnější informace najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 6. dubna 2010.

4.4.2010 VSTUP DO DISKUSE

Hnutí ANO slaví vítězství ve volbách.
110

Ano? Ano. I když všichni říkáme, že ne

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Střední Čechy – Velký zájem médií lze u Krajského soudu v Praze očekávat při repríze představení s hostivickým lékařem Davidem Rathem v hlavní roli. Někdejší hejtman Středočeského kraje čelí společně s další desítkou lidí obžalobě v souvislosti s údajným podílem na korupčních manipulacích s výběrovými řízeními na zdravotnické a stavební zakázky.

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.