Družec ve Stehelčevsi i bez střelců Šímy a Větrovce vedl v půli 2:0, pak ale málem doplatil na svoji suverenitu a po vlastní brance Blažka se strachoval o výhru. Domácí výkonem překvapili.

Lhota se posilila Čurdou a Havelkou a s jejich pomocí deklasovala Stochov 8:1.

Mladý Buštěhrad hrál v Doksech dobře a v poločase držel bezbrankový stav. Po obrátce však inkasoval z desítky (Zlata), a když v 55. minutě dostal červenou Kaštánek, bylo vymalováno (3:0).

První branku utkání v Žehrovicích dal hlavou unhošťský Fridrich, zatímco na druhé po dvou šancích ve třetí uspěl Duda. O osudu utkání rozhodla ruka v šestnáctce hostů (75.), po níž domácí z penalty rozhodli o překvapivém vítězství.

Vinařice na jaře ještě neinkasovaly a tentokrát jim čisté konto výborného Detvianského vyneslo tři cenné body. Z řízného derby se Švermovem byly ještě příjemnější. Góly padaly až po obrátce. Smolným vlastencem Růžičky vedly 1:0 a po vyloučení Schönherra přesilovku využili Mařík a Kanalas.

Hrdinou utkání v Brandýsku byl domácí brankář J. Grubner, který chytil kladenskému Slavoji moře příležitostí. Kapituloval jen po hodině hry, kdy se trefil Vlk. Tři minuty před koncem připravil hosty o dva body Tesař.

Dřetovice vedly nad Bělči brankou M. Panáčka. Tři minuty před půlí ale fauloval mimo šestnáctku brankář Tintěra. Přesto po obrátce Matuška z penalty upravili na konečných 2:0. Hosté byli v koncovce zoufalí.

Podrobnější informace najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 6. dubna 2010.