III. TŘÍDA A: Slavoj poslal na dekl Vinařice

Kladensko - Největší pozornost je nadále zaměřena na to, kdo skončí poslední. Momentálně drží černého Petra Vinařice, které dostaly výprask na Slavoji. Z nejvíce ohrožených vyhrál jen dosud poslední Stochov, tudíž se rozdíl mezi samotným dnem tabulky a desátým místem smrskl na jediný bod!

24.5.2010 10

III. tř. sk.A - Unhošť - Běleč 2:0, hráno 22.5.2010Foto: Foto: Bohumil Kučera

V Družci došlo ke střetu zkušenosti domácích a mládí Buštěhradu, jenž je překvapením jara. Tentokrát ale musel spolknout hořkou pilulku, protože na hřišti dominovali družečští mazáci, kteřží vážně atakovali desítku. Nakonec zůstali těsně pod ní.

Unhošť měla proti Bělči převahu, ale hosté byli v rychlých protiútocích velmi nebezpeční. Po půlhodině hry ránou ze 30 m nastřelili břevno. Domácí se dočkali až 75. minutě, kdy se hlavou trefil Kejha.

Vinařice totálně selhaly na Slavoji, jenž jim v pro oba celky důležitém utkání naložil sedm branek! Hosté sice v první půli vyrovnali, do druhé ale šli s jednogólovým mankem. Zápas se zlomil okolo 65. minuty, kdy hosté dostali dvě slepené branky.

Stehelčeves a Dřetovice prý zakopaly válečnou sekeru a tomu tako odpovídal poklidný průběh sobotního derby. To ale vůbec neznamenalo, že borci obou týmů neměli motivaci. Štěstí se ale přiklonilo na stranu hostů.

V Žehrovicích se ke smůle diváků velkoryse plýtvalo šancemi, kterých bylo skutečně dost, a to na obou stranách. Nakonec ale utkání rozhodla jediná branka. Nemohoucnost střelců protrhl sedm minut před koncem brandýský Sedláček, jenž opírací levačkou vystřelil z 23 m.

Lhotské trampoty pokračují. Černý kůň počtvrté v řadě prohrál, a přesto se drží druhé pozici! Proti Doksům to bez zkušených borců Linze, Ráce a Frýdla nešlo, byť domácí vedli zásluhou gólu Anděla. Hosté ale ještě do přestávky skóre třemi brankami zvrátili.

Švermov zastihlo jaro v nedbalkách Pokud nezabere, může mít ve finále starosti. Tentokrát prohrál na hřišti Stochova, který tím opustil poslední místo. Zásadně mu k tomu pomohl autor obou branek Matoušek.

Výsledky: Družec - Buštěhrad 9:0, Slavoj Kladno - Vinařice 7:1, Stehelčeves - Dřetovice 0:1, Unhošť - Běleč 2:0, K. Žehrovice B - Brandýsek B 0:1, Lhota B - Doksy B 1:4, Stochov B - Švermov 2:1. .

Více informací najdete v tištěném vydání Kladenského deníku v úterý 25. května 2010.

24.5.2010 VSTUP DO DISKUSE 10

Stavebním záměrům v blízkosti obcí vystavila místní referenda stopku

David Rath
22

Kauza spojovaná s Rathem se vrací ke krajskému soudu

Setkání s politiky voliče ve Všetatech ovlivnilo

Všetaty /FOTOGALERIE/ – Když do malé obce na Rakovnicku začátkem října dorazila desítka lídrů středočeských kandidátek politických stran, místní si mysleli, že jde o nějaký žert. Jenže Deník bus, který politiky vezl z Prahy, skutečně svou cestu končil ve Všetatech. Ovlivnilo setkání s vrcholnými politiky naší země rozhodnutí tamních obyvatel při volbách?

Volejbalisté přemohli lázeňské šviháky

Kladensko - Volejbalisté Kladna mají cenný skalp. Porazili Karlovarsko 3:1a v extraligové tabulce jsou na třetím místě.

Kam na víkendový fotbal plus výsledky

Kladensko - Nabídka fotbalových zápasů v okrese Kladno.

Komise musely řešit neplatné voličské průkazy, ale i stěhování

Střední Čechy – Vše probíhalo standardně. Přesně s těmito slovy se ohlédla za hlasováním během parlamentních voleb ve Středočeském kraji Eva Jůzová, vedoucí oddělení správních agend Krajského úřadu Středočeského kraje. Podle jejích slov se na hejtmanství nedostaly informace o tom, že by se odehrálo něco mimořádného. „Nevíme o tom, že by někde zasahovala policie,“ konstatovala Jůzová k dění ve volebních místnostech.