Až v jeho posledních minutách zahodil dvě tutovky domácí Bolen. Do druhého nastoupili domácí lépe a během čtvrthodiny si vytvořili několik loženek. Branku však vstřelil až v 70. minutě z pokutového kopu Chudoba, lhotský D. Stádník navíc dostal červenou. Hosté si během zápasu mnoho šancí nevytvořili. Naopak pět minut před koncem pečetil tři body pro lídra tabulky Prešinský.

Vinařice jednoznačně potvrdily podzimní fazonu a hostům z Dobré toho moc nepovolily. Už ve 3. minutě se brankář hostů srazil s obráncem a Šoffer do prázdné branky otevřel skóre. Už za tři minuty skóroval opět do odkryté klece Mařík. Domácí měli ještě další dobré příležitosti ke zvýšení náskoku, potřetí svatyni hostů pokořili až po hodině hry, kdy střídající Novák prvním dotekem připravil lahůdku Maříkovi, jenž střílel, jak jinak, do prázdné branky.

Slavoj bral fotbalovou lekci od mladého Buštěhradu, který svého soka ničil brejky, z nichž nastřílel všechny čtyři branky. Domácí, ač měli územní převahu, byli v ofenzivě zcela neškodní a nakonec mohli být rádi, že hostům v koncovce zdaleka ne všechno vyšlo podle jejich představ. Za hosty stříleli: Feda, Pliml, Vedral a Barták, jenž prolomil podzimní střeleckou smůlu. Lokáda už klesla na předposlední místo.

Švermovský Pavel Růžička si přál vrátit Bělči výprask, podtržený třemi červenými kartami. V první půli pro to udělal maximum. Soupeři nastřílel čtyři krásné branky a nebýt velkého kiksu gólmana, který pohodlně potrestal Čermák, šli by do přestávky s vedením 4:0. Ve druhé se ale švermovský brankostroj zadřel. Ale na tak úplně, protože také ve druhé brance hostů měli domácí hodně namočené prsty. V první půli jim za stavu 3:1 pomohlo po bombě V. Bureš břevno.

První výhru v sezoně slavila Stehelčeves a nutno dodat, že poslední příčku tabulky opustila doslova v hodině dvanácté, protože vítěznou trefu zaznamenal v poslední vteřině utkání Tuček. Hosté ze Hřebče ale vyhráli poločas. Ve druhém vyrovnal Petr Donoval, který se konečně zapsal do střelecké listiny.

Dřetovice klesly na poslední místo, protože jejich koncovka byla v souboji s Doksami víc než mizerná. Vynikali v tom hlavně M. Panáček a Hauge. Za spalování příležitostí zaplatili pět minut před koncem, kdy hosté J. Větrovcem rozhodli.

Zcela opačně než zápas áček se odehrával nedělní souboj mezi rezervami Stochova a Brandýsku. Tentokrát vedli 3:0 hosté a bylo to zásluhou hlavičky v. Vrány a tref Šturma a Valáška. Domácí vstřelili čestný úspěch až dvě minuty před závěrečným hvizdem.