Vinařice vyhrály poločas ve Hřebči brankou Maříka (PK), po obrátce ale na ně přišla katastrofa ze vzduchu v podobě tří gólových hlaviček.

Brandýsek držel krok se Švermovem pouze poločas, do druhého sestavu posílil a to byla chyba. Výborní hosté dvěma zásahy Růžičky strhly tři body na svoji stranu.

S Vojtou Burešem - brankářem, který mezi třemi tyčemi pamatuje ještě boje za Lokomotivu Kladnu ve třetí nejvyšší soutěži, přijela Běleč do Buštěhradu a dala zde jediný gól zápasu.

Stehelčeves zůstává osamocena na dně tabulky i po derby s Dřetovicemi. Favorizovaným hostům ale byla více než vyrovnaným soupeřem. Hosté utkání rozhodli trefou Jaroše (1:2).

Pěkný fotbal se hrál na Dobré, kde po bezbrankové půli přišel zkrátka Slavoj Kladno.

Zasloužená remíza se zrodila ve Lhotě, kde bodoval Stochov. Sice dvakrát měl navrch, domácí však Mantlíkem pokaždé vyrovnali.

Více se dočtete v úterním tištěném Kladenském deníku.