Fotbalovější Lhota v Dřetovicích dotahovala dvoubrankovou ztrátu a po pauze ještě jednogólovou (Kučera, Horák, Dolejš). Z konečné remízy ale měli větší radost domácí.

Švermov byl proti Doksům jasným favoritem a zápas rozhodl už do půle, kterou vyhrál 3:0.

Krizi Sparta nepřekonala ani v souboji s Hřebčí. Sice poločas vyhrála gólem Korytka. Po obrátce však hosté vyrovnali, když využilizranění stopera Osvalda, jemuž poraněná žebra nedovolila potřebně bránit rohový kop.

Běleč má v posledních zápasech pouze dva střelce. Neutuchající touha F. Trousila s Divišem jí vynesla za uplynulá tři kola devět bodů. Na Slavoji se o ně spravedlivě podělili.

Vinařice začaly proti Hostouni dobře. Šly do vedení 2:0. Do přestávky však bylo srovnáno. Podobný vývoj si po přestávce ohlídaly.

Svinařov měl na Dobré ostré začátky poločasů. Během deseti minut dal vždy dva góly.

Více se dočtete v úterním vydání tištěného Kladenského deníku.