Švermov začal potvrzovat roli favorita na Stochově už v 1. minutě, kdy se prosadil Růžička. Snaživí domácí ale také měli šance, bohužel pro ně je nevyužili. Podruhé lovili balon ze sítě až po pauze zásluhou Husáka. To Stochovské trošku zlomilo a přidali až po třetí brance od Starého. Ani čestný gól jim soupeř nedopřál, naopak Hanzlíkem dal na 4:0.

Poslední Dobrá se neloučila špatně, tedy co se týče výkonu. Z pohledu výsledku je to horší poněvadž ve Vinařicích třikrát lovila, aniž by se sama prosadila. Nelepilo zejména Haškovi, jenž měl na noze tři góly.

Pod nečekaný bod Doks z Hostouně se podepsali Zlatové. Taťka v bráně čaroval a syn zařídil remízu, když odpověděl na trestňák Fábryho. Hosté hráli první půli v devíti, druhou v deseti.

Pěkné utkání ve Hřebči rozhodli v prospěch domácích áčkaři. Krátce po pauze skóroval Machuta a pak i Moravec. Utkání ale otevřela Peteříkova rána do hřebečské tyče.

Jak Svinařov na podzim docela válel, tak zpackal poslední zápas, v němž ho přejely Dřetovice, které vyhrály půli 2:0 (Hauge, Hladík). Po obrátce si připsali dvě branky Ježek a Žemla. Jediný gól poražených nemohla zápas zdramatizovat. Charvát ho totiž docílil až za stavu 0:5.

Mladý Sparťan Kostecký dvakrát fauloval lhotského Stádníka, který druhý zákrok neunesl a po vendetě ho domácí sudí Dolejš vysypal. Domácí proto, že delegovaný soudce Štětina se na místě omluvil, že je zdravotně indisponován. Odveta, po niž skončil Kostecký v nemocnici s krvavým šrámy v obličeji a poraněným okem, utkání vyhrotila. Sparta vyhrála 4:1.