Na druhou příčku se posunul Družec hladkou výhrou nad Doksy (Kořínek 2, Řehák, Zítka), které byly ve slabší sestavě a ještě přišly o zraněného Brehu (rozseklé obočí). Ve druhé půli ho nahradil sekretář Machulka, jenž se vrátil z dobře rozehraného zápasu áčka.

Dobré stačil ke třem bodům ze Švermova první poločas, ve kterém dala všechny své góly. Jejich autory byli Kropáč, Šmíd a Libecajt ml. Za domácí po změně stran korigoval svou další brankou mezi dospělými 14letý Tomáš Gaži, který je věkem stále žák!

Stochovští pořádně zmydlili třetí Unhošť. Nastartoval je čistým hattrickem J. Pražák, jehož dvě trefy ale byly z kategorie šťastných. Jinak se dá říct, že v pohodovém utkání domácím v koncovce takřka vše vyšlo (dále stříleli Sviderka, Korbel, Brzák a sváteční střelec Lukavský). Hosté snižovali na 4:1, druhý jejich gól byl vlastní, když si stochovský brankář po rohu vrazil míč do brány.

Ve Smečně se v souboji dvou nejhorších celků rozhodlo o sestupujícím, kterým už jsou po další prohře domácí fotbalisté. Po vyrovnaném začátku šli hosté do vedení gólem snajpera Kracíka, jenž prošel středem domácí obrany a sám proti brankáři nezaváhal. Domácí z následné akce nastřelili Lébrem z trestňáku břevno a při dorážce Ibl z malého vápna hlavou odmítl vyrovnání. Hosté pak narůstající herní převahu potvrdili dalšími třemi brankami. Snaha domácích vedla jen k Řebíkovu snížení.

Bojovné Žehrovice se rozešly smírně s techničtější Stehelčevsí, která dvěma góly Petra Donovala otočila nepříznivý stav 0:1 (Sibera). Ještě do poločasu však domácí vyrovnali Gregorem. Hosté, jimž chytal obránce Moravec, ale v první půli nastřelili dvě břevna. Ve druhé měl největší šanci opět autor dvou branek Stehelčevsi, jenž sám před gólmanem na hattrick a tři body nedosáhl.

Děsivou šňůru osmi porážek se podařilo ukončit borcům Slovanu, kteří se na to ale patřičně posílili několika áčkaři. Do vedení je dostal Vitner, avšak těsně před odchodem na poločasovou pauzu Vinařice vyrovnaly. Změna stran nejvíc svědčila Kubínovi, jenž nastoupil po třízápasové pauze a návrat na pažit oslavil dvěma góly.