Velvary přály finále hokejovým Varům, aby proti nim za Zichovec nenastoupil Skuhravý, kterého je těžké připravit o míč. Všechny góly daly v první půli (Růžička 2, Vedral, Nápravník z p.). Desítka byla tak jasná, že prý se za to měly kopat dvě! Hosté po obrátce korigovali Novákem.

Dobrý fotbal se hrál ve Zvoleněvsi. První půle patřila domácím, kteří vedli poté, co si gólman Hrdlíva vrazil do sítě roh Királyho. Ve druhé se hosté zlepšili a vyrovnali Hrabovským. Výhru na stranu domácích pak přece jenom strhl trestňákem posazeným k přední tyči opět Király (72.).

V Černuci lépe začali domácí, kterým zařídil vedení vlastenec Tuřan. Posléze dostaly od O. Potluky i druhý gól. Do pauzy však snížili a po změně stran dosáhli na odpovídající remízu. Černuckým se líbil výkon soudce Pazdery.

To neplatí u Zlonických. Sice přiznali, že v Brandýsku prohrál jejich mladý celek zaslouženě, když poprvé inkasoval ve 45., u druhé branky (Mladý) ale mají k soudci Köhlerovi výhrady. Podle nich ponechal výhodu a až po tom, co domácí hráči zakončili, pískl penaltu (Huja).

Do Žižic se na zápas s Uhy nedostavil soudce, tudíž duel řídil laik z řad hostů, kterému mu rozhodování usnadnilo vystupování obou soupeřů. V 17. otevřel skóre domácí T. Koten, jenž po pauze také prostřelil zeď – 2:0. Další góly Žižic dali Sluka a Gil, zatímco šance hostů pochytal skvělý Švéda. Výhra byla dárkem k padesátce stálého borce sestavy vítězů Jirky Mazana.

Kromě úvodu měla v Neuměřicích mírně víc ze hry Pozdeň, Nebezpečné brejky však vynesly první výhru domácím! Dva jejich góly dal Rott a jeden Jaroš, jenž v 89. z penalty jistil tři body. Na poražené vyrovnával T. Hotový.

Výsledky: Velvary B - Zichovec 4:1, Zvoleněves - Hrdlív 2:1, Brandýsek - Zlonice 2:0, Blevice - Olovnice 1:11, Neuměřice - Pozdeň 3:1, Žižice - Uhy 4:0, Černuc - Tuřany 2:2. Jiří Nagy